Перший прийшов – перший отримав: передовий досвід муніципальних субсидій на систему зберігання сонячної енергії

З початку жовтня було подано понад 200 заявок на отримання субсидій для встановлення системи зберігання сонячної енергії. Влада Берліна видає до 15 000 євро на придбання системи зберігання сонячної енергії. 

Перший прийшов – перший отримав: передовий досвід муніципальних субсидій на систему зберігання сонячної енергії
Берлінський сонячний центр консультує жителів міста, якщо вони хочуть інвестувати у фотоелектричну систему чи сховища.
Foto: Solarzentrum Berlin

З початку року заявки на субсидії з програми “EnergiespeicherPlus” можна подавати на Інтернет. Уряд Берліна розпочав програму фінансування у жовтні-2019. Відтоді було подано понад 200 попередніх заявок, заявила мер Берліна й сенаторка з енергетики Рамона Поп (партія Зелених).

Програма фінансування передбачає до 15 000 євро на придбання акумуляторного накопичувача разом з новою сонячною електростанцією. Для такої установки застосовується відношення 1,2 кіловата потужності СЕС до 1,0 кіловат-години потужності акумулятора. Залежно від подальшої роботи накопичувальної системи, субсидію може бути збільшено ще на 300 євро. Фінансування також може поєднуватися з іншими програмами Берлінського сенату.

Програма “EnergiespeicherPlus” реалізується IBB Business Team GmbH до 2021 р. Економічна адміністрація сенату Берліна передбачила три мільйони євро на просування фотоелектричних систем зберігання. Застосовується принцип: «перший прийшов – перший отримав». Програма триватиме допоки не вичерпаються виділені кошти.

«Я задоволена великим інтересом до програми. Понад 200 попередніх заявок було подано з жовтня. Кожна нова сонячна електростанція допомагає нам на крок наблизитися до нашої мети – стати містом без викидів вуглецю», – сказала Рамона Поп у п’ятницю.

Джерело: pv-magazine

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *