«Перемога» може стати черговою жертвою забудовницьких маніяків

Гарячою обіцяє стати наступна 51-а сесія Ірпінської міської ради. Спочатку її призначили на 29 травня на 10 годину ранку. Нещодавно на офіційному сайті з’явилося повідомлення вже про початок о 9 годині. Цілком ймовірні інші перенесення сесійного засідання, яке спочатку планувалося взагалі на 26 травня.

Мета цих перенесень – заплутати й збити з пантелику представників громадськості, яким небайдужа подальша доля Ірпеня. Адже на наступне засідання планують винести на розгляд питання про забудову території колишнього комбінату «Перемога». Разом з двома озерами, колишніми кар’єрами, це понад 50 гектарів землі, які нинішня поки що влада зібралася забудувати. Знаючи її підхід і «планування» з точки зору густоти населення – на цьому кутку можуть втулити мікрорайон понад 20 тисяч жителів без відповідної соціальної інфраструктури. Адже квартири на продаж чи торгівельні об’єкти у привладних бариг чомусь (?) виходить будувати швидко. Не в приклад, лікарням,  дитсадочкам та школам, з темпами спорудження яких хронічні проблеми.

«Перемога» може стати черговою жертвою забудовницьких маніяків

Забудовницькі маніяки вже самі не розуміють, що творять. Населення в країні менше, купівельна спроможність також, квартири продаються дедалі гірше, довгобудів стає все більше і більше. Незважаючи на це КіНОшники з впертістю й послідовністю маніяків намагаються дерибанити все нові території. Примітивні індивідууми, які опанували єдиний спосіб збагачення – накопичення за рахунок нищення ресурсів Громади, без якогось прорахунку чи планування наслідків такої діяльності для майбутніх поколінь. Під забудову пускають все – історичний для Ірпеня донедавна домінуючий приватний сектор, лісові угіддя, заплави річок, санаторії й табори відпочинку, підприємства, які колись забезпечували десятки тисяч робочих місць та прославили Ірпінь далеко за його межами.

Вже став жертвою забудовницького буму колись відомий на весь Радянський Союз завод «Ірпіньмаш». Його територію розпланували під забудову раніше. Тепер корумповані забудоницькі щупальця протяглися до «Перемоги». Замість обіцяного раніше Карплюком на цьому місці ІТ-парку тепер вже відкрито говорять про новий житловий масив.

Це питання має довгий скандальний «хвіст» щонайменше річною давнини. Рік тому на сесії Ірпіньради депутат Святослав Куценко – рішуче виступив проти забудови території «Перемоги», відверто назвавши цей намір бізнесовими інтересами Карплюка. Той вчинок вартував Куценку депутатського мандата. КіНОшники з порушенням закону за підтримки деяких інших депутатів домоглися його відкликання з депутатів (наразі Святослав Вікторович оспорює ці дії в судовому порядку).

Але історія покаже, хто правий, за ким піде народ, за кого проголосує на наступних виборах. Підсумовуючи сказане, напрошується наступний висновок. КіНОшники можуть бути цікавими хіба що для вивчення їхніх інстинктів та мотивацій поведінки політичними патологоанатомами. Тому звертаюся до депутатів від інших партій, які не бажають перетворитися на політичних трупів – не підтримуйте забудову «Перемоги» та інших дерибанних проектів нинішньої поки що влади! Зважаючи на маніпуляції з електронною системою голосування та втаємничування результатів «поіменки», раджу взагалі не брати участь у дерибанних голосуваннях, аби потім не зробили крайніми представників начебто опозиційних до Ірпінської влади партій. Довіра у цьому плані лише до депутатів від «Свободи». Всі інші мають схильність до угодовництва й дерибану  разом з КіНО.

Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “«Перемога» може стати черговою жертвою забудовницьких маніяків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *