Передовий досвід: домогосподарства можуть безкоштовно встановлювати сонячні станції і системи зберігання енергії

Передовий досвід: домогосподарства можуть безкоштовно встановлювати сонячні станції і системи зберігання енергії

З 1 липня домогосподарства в Італії зможуть встановити сонячні електростанції (PV) і системи зберігання безкоштовно. Уряд підвищив так званий екологічний бонус з 50% до 110% на період з 1 липня 2020 року по 31 грудня 2021 року. Такі субсидії є частиною заходів щодо зміцнення економіки країни в умовах кризи COVID-19.

Екологічний бонус у розмірі 110% буде застосовуватися до трьох типів проектів реконструкції – утеплення будівель, заміна систем охолодження та опалення в багатоквартирних будинках і заміна систем охолодження та опалення у сімейних будинках.

Сонячні проекти, які пов’язані з реконструкцією будівлі не можуть претендувати на отримання супер еко-бонусу 110%, буде застосовано 50%- бонус. Для бенефіціарів передбачено три способи отримання еко-бонусу: через податкове вирахування протягом п’яти років, через передачу неоподаткованої надбавки установникам і постачальникам продукції або через виставлені рахунки на знижку.

Максимальна ціна, встановлена урядом Італії, становить €2400 за кВт для фотоелектричних систем, і €1000 за кВт•год – для систем зберігання. Це означає, що домовласникам, можливо, доведеться доплачувати за встановлення систем зберігання енергії, які вимагають високоякісних компонентів.

За останні кілька років 50% екологічний бонус для фотоелектричних систем, пов’язаний з проектами сталого будівництва, став одним з основних факторів розвитку сонячної енергетики в Італії.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *