Пацієнтська організація відремонтувала 4 амбулаторії у селах Шевченкове, Велика Димерка, Богданівка та у м. Ірпінь (+ відео)

З першого дня повномасштабного вторгнення росіяни цинічно та жорстоко обстрілюють цивільну інфраструктуру — будинки, садочки та лікарні. Так вони хочуть зламати нас, нашу волю та нашу незалежність.

Але українці вкотре доводять, що це неможливо.

БФ “Пацієнти України” у партнерстві та за підтримки Crown Agents відібрали п’ять лікарень у деокупованих регіонах, які на сьогодні активно надають медичні послуги населенню, але були пошкоджені росіянами у ході бойових дій. 4 з них знаходяться на території Київської області: у селах Шевченкове, Велика Димерка, Богданівка та у м. Ірпінь.

Пацієнтська організація відремонтувала 4 амбулаторії у селах Шевченкове, Велика Димерка, Богданівка та у м. Ірпінь

“Враховуючи масштаб пошкоджень, наші можливості та ряд інших критеріїв, фонд ліквідував ці руйнування та зробив частковий ремонт будівель. Все — аби лікарям було зручно надавати послуги, а пацієнтам їх отримувати”, — говорить виконавча директорка фонду “Пацієнти України” Інна Іваненко.

Ремонтні роботи завершилися у вересні, адже одним із завдань проєкту було встигнути підготувати медичні заклади до холодів.

“З 9 травня ми відновили роботу. Затягнули усі вікна плівкою. Вона відходила увесь час, звичайно. Якщо була дощова погода, було холодно, були протяги. Не можна було повною мірою навіть провести огляд пацієнтів. Був великий страх перед зимою і осінню. Зараз, з вікнами і дахом, нам комфортніше. Ми впевненіше входимо у цю зиму”, — зазначає сімейна лікарка амбулаторії у м. Ірпінь Афанасьєва Лілія.


Наразі команда проєкту працює над другим його етапом, аби охопити та поремонтувати ще більше закладів охорони здоров’я на деокупованих територіях.

Джерело: Пацієнти України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *