Партія Валентина Наливайченка «Справедливість» формує структури

7 вересня в конференц-холі «Ірпінь» відбулася установча конференція Київської обласної організації партії «Рух Валентина Наливайченка “Справедливість”». Це нова політична сила, яка ставить за мету об’єднання людей доброї волі у справі досягнення реальної незалежності України, відстоювання справедливості, честі, гідності, прав і свобод громадян.

Про це говорили у своїх виступах учасники обласної конференції. Головою обласної організації делегати обрали Костянтина Бєдового.  На звітній обласній конференції вирішувалися переважно організаційні питання формування структури обласного керівництва.

Також у виступах делегатів прозвучали думки щодо поточної політичної ситуації в країні, з яких можна зробити висновки про найближчі перспективні наміри «Справедливості». Це дострокові перевибори Президента України та Верховної Ради, а також проведення виборів у новостворених територіальних громадах.

Як зазначив у своїй промові голова партійної організації Ірпінського регіону Микола Чернявський, потрібно не просто змістити людей при владі, а докорінно змінити всю систему керівництва.

До Вашої уваги фотомиттєвості обласної конференції партії

«Рух Валентина Наливайченка “Справедливість”»

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *