Ошукані вкладники ірпінських недобудов збираються на День Ірпеня зіпсувати піар Карплюка

Учора, 29 вересня, відбувся черговий мітинг ошуканих інвесторів району «Благодатний». З численних запрошених чиновників вийшов тільки новоспечений заступник міського голови Ірпеня – Олександр Маркушина.

Ошукані вкладники ірпінських недобудов збираються на День Ірпеня зіпсувати піар Карплюка Виконуюча обов’язки мера Анастасія Попсуй та «винуватці торжества» – екс-мер Володимир Карплюк та вже колишній заступник Дмитро Христюк – не з’явилися. Відтак весь негатив невдоволених вкладників вилився на Маркушина, який в свою чергу намагався розповісти, що він тут ні до чого, і тільки вступив на посаду. Чиновник відразу забув, що забудовник недобудв –  Вишняков, депутат і член партії «Нові обличчя». Рекомендував вкластися в цю будівельну аферу особисто вже екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк. Забув чиновник і те, що його партія «Нові обличчя» мають більшість в міській раді і зараз продовжують забудовувати Ірпінь

Мабуть, як черговий елемент відтягування часу, учасникам мітингу було запропоновано зустрітися вже 1 жовтня о 15.00 в міській раді Ірпеня. На зустріч повинна прийти ініціативна група обдурених інвесторів, які хочуть зустрітися зі своїми забудовниками – Кіраковським і Пєшим. Таку ж тактику раніше застосовував і Карплюк, допоки кількість створених ним проблем не перевалила за «червону риску». Після чого він «самоусунувся», продовжуючи керувати містом через маріонеток.

Ситуація з рішенням проблем інвесторів не тільки не вирішується, а ще й поглиблюється – люди звинувачують Пєшого в рейдерському захопленні їхніх будинків. У свою чергу Пєший стверджує, що саме Карплюк контролює будівництва в місті і їм, забудовникам, депутатам від «Нових облич», байдужа доля нових жителів Ірпеня, які в даний момент не мають права голосу на виборах

Інвестори ж хочуть, щоб міська рада прийняла рішення повернути землю у комунальну власність, а потім вже передати створеному з інвесторів проблемних ЖК ОСББ.

В кінці зборів частина інвесторів запропонувало провести наступний мітинг прямо на день міста – 6 жовтня, щоб зіпсувати постійний піар Карплюка як «прогресивного мера». Наразі ця думка обговорюється серед інвесторів.

Раніше ошукані вкладники вже проводили акції протесту під міськрадою та перекривали дорогу на Київ біля водоканалу.

 

Джерело: Портал Ірпеня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *