Офіс Генпрокурора подає на екс-мера Ірпеня Карплюка до суду

Офіс Генерального прокурора повідомив про завершення досудового розслідування справи про розтрату бюджетних коштів колишнім міським головою одного з міст Київської області. Справа розслідувалася під процесуальним керівництвом Києво-Святошинської місцевої прокуратури за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 8 років.

Про це йдеться на офіційному веб-сайті Офісу Генпокурора.

Офіс Генпрокурора подає на екс-мера Ірпеня Карплюка до суду

“За даними слідства, зазначена особа, ймовірно, розтратила кошти місцевого бюджету на розробку проектно-кошторисної документації будівництва парку, розуміючи, що парк вже функціонує. Зазначені дії завдали міській раді збитки на суму 252 тис. гривень”, – йдеться у повідомленні Офісу Генпрокурора.

Виходячи з інформації, що міститься в Єдиному реєстрі судових рішень, мова йде про міського голову м. Ірпінь (Київська область), яким на момент вчинення описаних дій був Володимир Карплюк. Зокрема, згідно з судовим рішенням, Карплюк та Комунальне підприємство (КП) “Ірпіньжитлоінвестбуд” 24.10.2016 уклали договір підряду на проведення проектних робіт на об’єкті “Будівництво парку “Центральний” на загальну суму 252 111,42 гривень. Однак слідство встановило, що відкриття парку відбулося влітку 2016 року, а яких-небудь документів, що встановлюють виконання проектних робіт саме комунальним підприємством, не знайшлося.

Джерело: Українські новини

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *