Новий електромобіль за 4200 євро

Новий бюджетний електромобіль від Renault буде призначений для китайського ринку. Початкова ціна новинки складе близько 4,2 тис. євро.
Новий електромобіль за 4200 євро
«Ми хочемо випустити недорогий електромобіль для Китаю. Ця ніша буде проривною в найближчі роки… Більшість автомобілів подібного типу продають за ціною від 30 тис. юанів (приблизно 4,2 тис. євро)», – заявив Карлос Гон, президент і генеральний директор компаній Renault і Nissan, глава стратегічного партнерства Альянсу Renault-Nissan.

Наразі в Renault розглядають два варіанти створення електромобіля: випустити модель на власній платформі або у співпраці з місцевим виробником. При цьому другий варіант кращий для французької компанії, оскільки в Китаї у них вже є партнер – компанія Dongfeng, – а місцевий уряд виділяє великі субсидії громадянам на придбання електромобілів місцевих марок. Однак, якщо виберуть другий варіант, електромобіль буде випускатися не під брендом Renault, а під однією з китайських марок.
Також Карлос Гон зазначив, що в майбутньому недорогий електромобіль може з’явитися і в інших країнах.
«Якщо проект з електромобілем для китайського ринку буде успішним, ми зможемо продавати цю модель по всьому світу», – пояснив президент альянсу Renault-Nissan.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *