У міській бібліотеці відбулась презентація книги Валентина Собчука про всесвітньо відомого українця, чемпіона світу з боротьби початку ХХ століття Івана Піддубного. На своїй сторінці в ФБ депутат ІМР Євгенія Ковтун зазначила:
«Я дякую Валентину Собчуку, який вже багато років свого життя присвячує культурному розвитку нашого міста та показує чудовий приклад патріотичної письменницької діяльності саме під час війни. Кожен з нас сьогодні тримає свій фронт і літературний не менш важливий, аніж інші».
Учасник бойових дій за Ірпінь, письменник Сергій Мартинюк, який виступив на презентації наголосив:
– Мені сьогодні пощастило. Сьогодні встиг на презентацію книги Валентина. У цій книзі – розповідь про легендарного богатиря, який постає у маловідомій площині, насамперед, людини, яка відстоювала своє українське походження, і яке ми відстоюємо досі на всіх фронтах.
Автор книги через наш часопис дякує завідувачці міської бібліотеки, яку він називає храмом книжної мудрості – Олені Циганенко, очільниці відділу культури, національностей і релігії ІМР Євгенії Антонюк, громадському діячеві Василю Пікулику, представнику духовенства і волонтерського руху отцю Мирославу за слова підтримки стосовно відродження нашої історії та зміцнення культурного фронту.
Тих, хто бажає слідкувати за творчістю Валентна Собчука і бути в курсі мистецько-культурних подій запрошую приєднатися до групи в Фейсбук.
До Вашої уваги фотомиттєвості презентації книги в Ірпінській бібліотеці
