Незламний богатир Піддубний – у Нескореному Ірпені!

У міській бібліотеці відбулась презентація книги Валентина Собчука про всесвітньо відомого українця, чемпіона світу з боротьби початку ХХ століття Івана Піддубного. На своїй сторінці в ФБ депутат ІМР Євгенія Ковтун зазначила:

«Я дякую Валентину Собчуку, який вже багато років свого життя присвячує культурному розвитку нашого міста та показує чудовий приклад патріотичної письменницької діяльності саме під час війни. Кожен з нас сьогодні тримає свій фронт і літературний не менш важливий, аніж інші».

Учасник бойових дій за Ірпінь, письменник Сергій Мартинюк, який виступив на презентації наголосив:

– Мені сьогодні пощастило. Сьогодні встиг на презентацію книги Валентина. У цій книзі – розповідь про легендарного богатиря, який постає у маловідомій площині, насамперед, людини, яка відстоювала своє українське походження, і яке ми відстоюємо досі на всіх фронтах.

Автор книги через наш часопис дякує завідувачці міської бібліотеки, яку він називає храмом книжної мудрості – Олені Циганенко, очільниці відділу культури, національностей і релігії ІМР Євгенії Антонюк, громадському діячеві Василю Пікулику, представнику духовенства і волонтерського руху отцю Мирославу за слова підтримки стосовно відродження нашої історії та зміцнення культурного фронту.

Тих, хто бажає слідкувати за творчістю Валентна Собчука і бути в курсі мистецько-культурних подій запрошую приєднатися до групи в Фейсбук.

 

Надія МАРНА

До Вашої уваги фотомиттєвості презентації книги в Ірпінській бібліотеці

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *