Не на те місце депутати руку кладуть

Сьогоднішня, 47 сесія Ірпіньради, відбулася доволі спокійно, що називається, без спецефектів. Головна інтрига, чи буде присутній міський голова Володимир Карплюк, вирішилася на 15-й хвилині від запланованого початку засідання – «блудний батько» міста з’явився у залі.

Ірпінське КіНО разом з прихильними йому депутатами забезпечили непогану явку – 26 депутатів із 36 можливих. З-поміж відсутніх депутатів з «Нових облич» аналітики не могли не відзначити Максима Плешка, який вдруге поспіль не приходить на сесію. Не важко здогадатися, що це свого роду вияв образи на Карплюка за те, що він не його, а Анастасію Попсуй на минулі сесій подав на секретаря міськради.

Найцікавішим питанням 47 сесії, яка розпочалася десь з півгодинним запізненням, було за № 20 із формулюванням «Про розгляд звернення замовників будівництва об’єктів архітектури щодо пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Ірпінь». За цим надто завуальованим формулюванням насправді приховувалися антизаконні наміри зарахувати сімом забудовникам за пайову участь 4 млн 872 тис. 275 грн, які вони витратили на реконструкцію парку «Центральний».

Не на те місце депутати руку кладуть

По-перше, ще питання, чи насправді стільки коштувало так зване «будівництво парку». По-друге, згідно чинного законодавства пайові внески мають зараховуватися живими грошима до бюджету, а не якимись виконаними роботами.

Через такі наміри влади піднялася хвиля невдоволення обуреної громадськості. Цього разу, що називається, подіяло. Під тиском громадськості та непідконтрольних владі ЗМІ Карплюк запропонував утриматися з цього питання, мовляв, воно ще не готове. Відтак, голосування дало лише 4 голоси «за».

Втім, Громаді не варто заспокоюватися. Потрібно бути пильними й обережними, зважаючи на шкідливі звички нинішньої поки що влади зненацька проводити таємні сесії, на яких поза людські очі протягувати протизаконні шкурні питання забудовників.

Не в приклад простим людським питанням, які не можуть позитивно відголосувати місяцями й роками. Таких і на звітній сесії виявилося щонайменше два. Двом простим сім’ям ніяк не можуть затвердити проект землеустрою щодо відведення ділянки для будівництва індивідуального будинку. Просто, що називається, динамлять від сесії до сесії. Ні відмови дати, ні голосів «за» назбирати не можуть.

З цього приводу літні жіночки не приховували свого обурення, висловлюючи його на адресу міського голови та депутатів, які по завершенні сесії хутко шмигали повз них, аби не вислуховувати «щирі подяки» за їхню таку «плідну роботу». «А ще руку на серці тримають, коли Гімн України грає, – обурювалися люди. – Не на те місце депутати руку кладуть!», – не без іронії говорили про владу.

Олександр НАКАЗНЕНКО

До Вашої уваги фотомиттєвості 47-ї сесії Ірпіньради

Фоторепортаж: Анастасія ТИМОШЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *