Народний День Ірпеня: шоу кіннотниць і лучників на пляжі СМУ (+ фото)

Людно і весело було минулої суботи, 25 вересня, на пляжі озера ірпніського мікрорайону СМУ. З Ірпеня та всього Приірпіння зібралися глядачі на театралізоване дійство закриття літнього сезону-2021 «WOMEN HORSE SHOW», яке організували кінна садиба «Прометей» Юлії Молокової та Всесвітня федерація традиційної стрільби з лука в Україні (президент Юрій Трофимов).

Вершниці-каскадерки продемонстрували глядачам карколомні трюки на конях. Вправи зі списами, бої з мечами, роз’їздка, джигітування – все, що можна образно назвати «вищий пілотаж» у кінному спорті – побачили присутні на цьому театралізованому святі.

Було задіяно чотири коні клубу «Прометей» – Хайпур, Бігунок, Вест і Ульріх. Складні акробатичні трюки на них виконували джигітки – Олександра Ворон, Валентина Ворон, Надія Артюх, Єлизавета Савицька, Вероніка Скачко.

Після такого цікавого виступу багатьом глядачам самим захотілося поближче познайомитися з такими автентичними тваринами, якими є коні, приручені людьми багато тисячоліть тому. Можна було погладити, сфотографуватися і навіть покататися на конях.

Відрадно, що на цій події було багато дітей, які дивилися шоу, а потім їздили на конях та стріляли з луків. У такий спосіб долучаючись до давніх праукраїнських традицій та здорового способу життя.

Шоу на пляжі СМУ настільки сподобалося глядачам, що деякі з них навіть подумали, що це свято – справжній День Ірпеня. Зважаючи на відсутність цього року офіційного святкування Дня міста, такий захід можна вважати неформальним народним Днем Ірпеня.

Організатори суботнього шоу на пляжі СМУ щиро вдячні усім, хто долучився до організації цього дійства. Насамперед, депутаткам Ірпіньради Євгенії Ковтун, Віолетті ДворніковійГО «Покровський» (голова Дмитро Вдовенко), кафе «Бриз» (власник Юрій Вдовенко) та іншим людям доброї волі, волонтерам, спільними зусиллями яких стало можливе успішне проведення цього незабутнього театралізованого дійства.

Фотомиттєвості якого пропонуємо до читацької уваги

 

 Агнешка НОВАК

Юля СВІЧКОГАС

Мирослав ГЕРАСИМОВИЧ

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *