«Набожний» забудовник від одруження з коханкою відкупився квартирою

Молодиця вирішила стягнути аліменти з колишнього чоловіка

Житейська історія, про яку мовитиметься нижче, незвична й одночасно досить знакова для нашого Ірпеня. Позаяк тема забудовників, приїжджих людей, квартирних питань та понівечених доль дуже актуальна для нашого міста.

«Набожний» забудовник від одруження з коханкою відкупився квартирою  Молодиця вирішила стягнути аліменти з колишнього чоловіка

В однієї молодої пари не склалося сімейне життя. Вона, назвемо молоду жінку Василина, до Ірпеня приїхала із Вінниччини, де зустріла Тимура (ім’я також змінене), який перебрався до нашого міста із Закарпаття. Пожили (на найманій квартирі) – розбіглися, як нині часто трапляється. Про формальне розірвання шлюбу молодята одразу не подбали. Як виявилося згодом – даремно. У котре переконуєшся, що подружні стосунки, а також їхнє припинення – потрібно належним чином юридично оформлювати, аби не сталося такої ситуації, про яку розповім далі.

Можливо Тимур ще сподівався на поновлення стосунків. Але Василина вже знайшла собі іншого. Тільки не офіційного чоловіка, а просто престижного коханця – назвемо його Варфоломій. Він відомий у Приірпінні забудовник, у нього є дружина, діти. Всі вони належать до однієї церковної пастви, в якій навчають правильно жити й дорожити сімейними цінностями, не чинити перелюбу. З останнім у «набожного» забудовника явно, що не склалося. Василина завагітніла від нього і народила дитину. Аби не здіймати ґвалту довкола «святого» сімейства забудовників, Варфоломій вирішив питання просто, відкупившись від претензій Василини квартирою в Ірпені. Добре, що мав таку можливість.

Після чого Василина не мала претензій до Варфоломія. Окрилена таким майновим здобутком, вона згадала про Тимура, з яким на час народження дитини вже розірвала і офіційні подружні стосунки. Жінка вирішила скористатися тим, що на час зачаття дитини ще перебувала у формальному шлюбі з Тимуром. Раз так, то ще й з нього щось матиму – вирішила Василина і подала на сплату аліментів від Тимура. Мовляв, раз у тебе немає квартири, то платитимеш аліменти на дитину, зроблену мені «святим» забудовником.

«Набожний» забудовник від одруження з коханкою відкупився квартирою Молодиця вирішила стягнути аліменти з колишнього чоловіка

Свої інтереси Тимуру тривалий час доводиться відстоювати в судах. Сучасна медицина завдяки генетичній експертизі спроможна напевно встановити (або спростувати) батьківство. У цьому випадку до неї справа не дійшла. Василина розуміла, що результати перевірки ДНК будуть не на її користь. Визначення біологічного батька вкрай небажане для Варфоломія і всього забудовницького сімейства. Але жінка не відмовилася від претензій до Тимура щодо сплати аліментів. Наразі триває судова тяжба.

Мораль такої історії зрозуміла: потрібно думати не тільки чорнобривим дівчатам з ким кохатися, а й хлопцям – з якими чорнобривими водитися. Мені можуть заперечити, що чужа душа таємниця, і коли людину охоплюють почуття, то вона вже не думає про юридично-правові моменти, не може передбачити всі їхні наслідки. Справді, це так, бо всі ми живі люди і часто підвладні емоціям в особистих стосунках більше, ніж холодному розуму. Все ж таки, незважаючи на це, я вважаю за необхідне розповісти про подібні житейські випадки та їхні можливі наслідки. Для чого й взялася за виклад вищеописаної історії.

 

Оксана ГРИГОРЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *