На захист Карплюка до Ірпеня привезуть… Трампа чи Путіна?

З огляду на останні події довкола мера Ірпеня та його команди пригадалися висловлювання самого Карплюка щодо того, що органи самоврядування воліють не судитися із підприємцями, бо «ми знаємо, як підприємці вирішують справи в судах». Таке казав очільник Ірпеня з сесійної трибуни, прозоро натякаючи на неправомірну винагороду суддям з боку зацікавлених у певних рішеннях підприємців.

Наразі Карплюк формально не підприємець, оскільки нинішня його посада забороняє займатися підприємницькою діяльністю. Але це лише формально. З манери поведінки, патологічного бажання торгуватися й виправдовуватися-викручуватися зі всіляких несприятливих ситуацій, на прикладі Карплюка можна зробити висновок, що колишніх підприємців – не буває. Так само, як і міліціонерів-поліцейських чи регіоналів, яких також колишніх не буває.

Підтвердженням цьому є нещодавня інформація, що колишній регіонал, а нині керівник фракції ВР «Воля народу» Ярослав Москаленко вирішив заступитися за іншого колишнього регіонала Володимира Карплюка, коли останнього, що називається, взяли за жабра правоохоронні органи.

З інших джерел надходить інформація, що голова КОДА Олександр Горган також взявся підписуватися за Карплюка, пообіцявши привезти до Ірпеня Порошенка на День Київщини 23 вересня. Цікаво, як це повинно вплинути на звинувачення прокуратури та рішення судів? Ну як з цього приводу не згадати карплюківську фразу стосовно того, як підприємці, якщо не сказати торгаші, вирішують справи у судах?!

Власне кажучи, із «весільними рєшалами» (як іще їх назвати?!) в Ірпені далеко не завжди складалося. Наприклад, сам Горган був в Ірпені на святі останнього дзвоника. А от із Порошенком, якому Карплюк пророчив візит до нашого міста на відкриття парку «Дубки» – не склалося. Оминув чомусь Петро Олексійович Ірпінь – не удостоїв своєю увагою ні парки, ні Карплюка.

Цілком ймовірно, що попри анонси так станеться й цього разу. Що ж у такому випадку робитимуть Карплюк і його соратники? Одна його прихильниця, яка значно більше проводить часу за кордоном, ніж в Ірпені (хоч і постійно зізнається йому в коханні), сказала по секрету: якщо раптом виникне накладка із Порошенком, то вона задіє свої зв’язки, аби підігнати до Ірпеня на підтримку Карплюка Дональда Трампа.

На захист Карплюка до Ірпеня привезуть… Трампа чи Путіна?

Інший прихильник «найобдарованішого мера» Ірпеня, також колишній регіонал і по життю ватник, з перепою видав, що ані Порошенко, ані Трамп Карплюку вже не допоможуть, а «только Путін на белом конє спасьот своего тьозку в майом радном Ірпєнє!». То вже й не знаєш кому вірити й чого ще чекати від Ірпінського КіНО?

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *