На сесії міськради до Ірпеня приєднали 2000 гектарів земель Київської області

Найважливішим питанням сьогоднішньої 65 сесії Ірпіньради було з формулюванням «Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Ірпінь Київської області».

Йшлося про приєднання 2000 гектарів до нині офіційно наявних 1705.

На сесії міськради до Ірпеня приєднали 2000 гектарів земель Київської області

Демарш Глиняного на тлі «одобрямсу» провладної більшості

Опозиційні депутати та громадські активісти вважають дане рішення незаконним, оскільки прийнявши його Ірпінська міська рада перевищила свої повноваження. Окрім того, хіба що ледачий не звернув увагу на численні порушення регламенту ради при підготовці цього та інших сьогоднішніх рішень. У першому варіанті порядку денного було лише 7 питань, а за день до сесії їх виявилося аж 130. У тім числі й згадане долучення двох тисяч гектарів земель Київської області.

Як зазначив депутат Сергій Глиняний, далеко не всі проекти сьогоднішніх рішень роздали депутатам. Представник «Свободи» виявився єдиним з депутатів, хто спробував виступити всупереч провладній більшості. Але його протест для них був, що «об стінку горохом». Назвавши сьогоднішню сесію «безпредєлом», а депутатську більшість «злочинцями» Сергій Глиняний пішов з сесійного засідання.

Відтак, надалі ситуація в сесійній залі розвивалася наче «по маслу». Депутати прийняли це та інші питання порядку денного (лише продинамили із землевиділеннями кількох неугодних їм громадян) без якихось обговорень чи роз’яснень. Зокрема, кілька питань стосувалися забудовника О.Б.Пікулика, за для якого змінили цільове призначення кількох земельних ділянок з індивідуального на багатоквартирне будівництво по вулиці Університетській.

Прийшли новий начальник поліції та відставний мер Карплюк

Багато цікавого було перед початком пленарного засідання. На площі перед радою стояла техніка, на фоні якої фотографувалися комунальники, депутати, а також несподівано з’явився екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк.

На самому сесійному засіданні його не було. Натомість представили новопризначеного начальника  Ірпінського міськвідділу поліції. Полковник Олег Петренко назвав Ірпінь красивим містом і сказав, що «прийшов сюди відстоювати точку закону й не більше», пообіцяв підвищити показник розкриття злочинів та висловив готовність до співпраці з депутатським корпусом та пересічними громадянами. Окрім підвищення рівня розкриття злочинів новий начальник Ірпінської поліції назвав другу свою мету перебування на новій посаді – пропрацювати довше за своїх попередників.

До Вашої уваги фотомиттєвості з сьогоднішньої 65 сесії Ірпіньради та виставки комунальної техніки перед міськрадою

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *