На митниці затримали ексклюзивний преміум-спорткар «BMW M5 xDrive», ввезений за підробленими документами

На митниці затримали ексклюзивний преміум-спорткар «BMW M5 xDrive», ввезений за підробленими документами
Київська митниця у співпраці з Інтерполом зафіксувала факт ввезення авто преміум-класу за підробленими документами , – йдеться у повідомленні прес-служби Київської митниці. – Автомобіль з інноваційною системою інтелектуального повного приводу M xDrive, з бітурбо двигуном потужістю понад 600 кінських сил, який набирає швидкість від 0 до 100 км/год за 3.4 секунди,  з першокласним кокпітом, прибув для оформлення на митний пост «Житомир» Київської митниці з подальшим відправленням на адресу одного з вінницьких спеціалізованих товариств.

Згідно з товаросупровідними документами, свідоцтво про реєстрацію спорткару вартістю 63 700,00 євро або 1,7 млн. грн. було видане реєстраційними органами Швейцарії, а попереднім власником транспортного засобу було зазначено швейцарську компанію.

Однак, як свідчила відповідь Національного центрального бюро Інтерполу в Швейцарії,  даний автомобіль на обліку у реєстраційних органах цієї країни не перебував, а компанія, зазначена як попередній власник авто, на території Швейцарії не зареєстрована.

Таким чином встановлено, що транспортний засіб марки «BMW M5» 2019 року, переміщений через митний кордон України з приховуванням від митного контролю через подання митному органу документів, що містять ознаки підробки.

Вочевидь, документи на авто були підроблені, аби надати йому статусу вживаного, таким чином, суттєво зекономивши на податках, адже ціна такого «BMW M5» коливається в межах 150 тисяч євро (4,5 млн.грн.), тобто втричі більше від заявленої вартості.

Стосовно керівника вітчизняного товариства, на адресу якого прибув автомобіль сумнівного походження, складено протокол про порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

Відповідальність за даною статтею передбачає покарання у вигляді 100% штрафу від вартості автомобіля та його конфіскацію.

Публічна прем’єра даної моделі «BMW» відбулася  2017 року. Всього таких автомобілів випущено кілька сотень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *