На місці незаконно зруйнованого військкомату отримав землю під забудову 21-річний студент (відео)

На місці незаконно зруйнованого військкомату отримав землю під забудову 21-річний студент (відео) Ділянка в центрі Ірпеня. Такий подарунок, за рішенням місцевих депутатів, отримав студент. Чому міськрада ухвалила таке рішення та що насправді побудують на цій землі – розбирались наші журналісти. Цю земельну ділянку в центрі Ірпеня отримав у власність студент Вадим Ольшевський. Так вирішили депутати на останній сесії міської ради. За документами – на ділянці має збудувати приватну оселю.

Втім, юрист компанії “Правоексперт” Сергій Гапон в цьому сумнівається. Вважає, таке рішення міських депутатів може бути частиною афери. Саме будинки ЖК Центральний сусідять з ділянкою,яку передали студенту. Нещодавно тут була будівля військового комісаріату. Восени минулого року ії списали та знесли.

Громадський діяч Святослав Куценко розповідає – ціна цих десяти соток в центрі міста – дуже висока. За законом, розпоряджатися військовим комісаріатом міська рада не мала права. Приміщення знесли незаконно. Прокуратура вже зареєструвала кримінальне провадження по цій справі. Журналістам зі студентом Ольшевський не вдалося зв’язатися.

Юрист Сергій Гапон зазначає, активісти та правозахисники пильнуватимуть за розслідуванням. Вважає – на ділянку колишнього військового комісаріату необхідно накласти арешт. Щоб вберегти місто від ще однієї незаконної багатоповерхівки.

Джерело: Погляд

One thought on “На місці незаконно зруйнованого військкомату отримав землю під забудову 21-річний студент (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *