На Київщині зафіксовано випадки сказу котів

На Київщині зафіксовано випадки сказу котів

Жінка знайшла двох кішок в області та дала притулок у себе вдома – у Києві на Відрадному. На Київщині зареєстровано випадок сказу у кішки. Про це повідомляє Головне управління Держпродслужби у м. Києві.

«За інформацією Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві, у відділ по боротьбі зі сказом тварин  29 січня 2023 року був доставлений труп кішки. При опитуванні власниці з’ясовано, що близько трьох тижнів тому вона знайшла 2 кицьок в місті Боярка та прихистила у себе вдома, в Києві на Відрадному. Тварини утримувались у клітці. З 27 січня у однієї з кицьок відмічалася неадекватна поведінка (нервові прояви, неспровокована агресія), відмова від води та їжі. 29 січня при транспортуванні тварини до відділу по боротьбі зі сказом тварин тварина пала. За результатами проведених лабораторних досліджень встановлено позитивний діагноз на сказ. Зі слів власниці, тварина покуси людям не наносила», – йдеться у повідомленні.

У даний час друга кішка отримує курс примусової вакцинації відповідно до Інструкції про заходи щодо боротьби зі сказом тварин.

ГУ Держпродспоживслужби у Києві ініціює проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому органі Київради (Київської міської державної адміністрації) щодо організації заходів щодо недопущення сказу.

Джерело: lenta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *