МОЯ СВІТЛИНА – МОЯ ІСТОРІЯ

В Ірпені започатковано новий мультимедійний проєкт

На жаль, у всі часи політики використовували історію як національну, так і місцеву для політичних маніпуляцій. У таких історіях створювався пантеон героїв, помпезно відзначалися різноманітні «круглі дати».

Але історія Ірпеня – це передусім історія його жителів, дивовижні долі здавалося б звичайних людей, які мешкали на сусідніх вулицях. Саме таким історіям, увічнених у світлина родинних фотоальбомів присвячено новий мультимедійний проєкт «Ірпінь. Моя світлина – моя історія» телеканалу «Погляд» та громадської організації «Культурна дія», в партнерстві з ірпінськими медіаресурсами «Ірпінь онлайн» та «Зоря Приірпіння». Вже стартували записи відеоісторій. Запрошуємо долучатись до нашої ініціативи.

Обери зроблене в Ірпені фото з цікавою історією зі свого родинного альбому, напиши нам на адресу проєкту

starovyna2012@gmail.com

Розкажи про раритетну світлину, про своїх предків, вчителів, друзів та сусідів, про будинки і вулиці, улюблені куточки нашого міста.

Створимо живу історію Ірпеня разом!

На фото: під час зйомок одного з перших сюжетів проєкту редактор «Зорі Приірпіння» Олександр Наказненко розповідає історію своєї світлини, зробленої біля автентичної печі у хаті в Романівці, збудованої ще в ХІХ столітті. Також зайшла мова взагалі про історію Романівки, її жителів, а ще згадали про зйомки в цьому селі епізодів художнього фільму «Обратной дороги нет», які проводилися ще 1970 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *