Мотиви обшуку в Бучанській міськраді

У середу, 2 серпня, слідчі прокуратури Київської області спільно зі співробітниками СБУ, на підставі ухвали суду, провели санкціонований обшук у приміщеннях Бучанської міської ради з метою відшукання документів та доказів у кримінальному провадженні за фактом декларування недостовірної інформації одним з керівників органів місцевого самоврядування.

Мотиви обшуку в Бучанській міськраді
Фото з сайту Громада Приірпіння

Слідчий у вказаному кримінальному провадженні звернувся із запитом про отримання певних документів, проте відповідь на його запит так і не надійшла, що свідчить про відмову особи добровільно надати документи.

У ході досудового розслідування встановлено чисельні факти незаконної реєстрації речових прав на нерухоме майно, що введено в експлуатацію всупереч встановленому порядку, із подальшою реалізацією фізичним та юридичним особам.

Обшуки проводяться у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатому за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України.

Наразі слідчі дії тривають, необхідні документи видаються службовцями Бучанської міської ради у добровільному порядку.

Це офіційне повідомлення прес-служби прокуратури Київської області не називає імен. Проте, редакції «Зорі Приірпіння» компетентне джерело, яке побажало залишитися невідомим, надало коментар з цього приводу. Як стверджує утаємничений інформатор, обшуки стосувалися декларацій Володимира Карплюка, який у 2010-2011 роках працював заступником міського голови Бучі, а також займався забудовницьким бізнесом, й не вірно заповнював свої декларації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *