Між Ворзелем і Бучею відновлять найбільший у громаді Прапор України

Між Ворзелем і Бучею відновлять найбільший у громаді Прапор України

На повороті з Ворзеля на Бучу буде відновлено найбільший у громаді Прапор України та встановлено пам’ятні знаки – символи вдячності підрозділам, що героїчно протистояли окупантам, – повідомляє телеграм-канал Гостомель.

На місці перетину Варшавської траси та доріг на Бучу й Ворзель, 3 березня 2022 року оборонці Бучі дали бій переважаючим силами росіян на бронетехніці.

Окупанти вирішили рухатися не по головній трасі, а по другорядній дорозі в приватному секторі, щоб прикритися цивільними будинками.

Їм протистояли взвод добровольців з «Азову», білоруси з майбутнього «Полку Кастуся Калиновського» та десантники 80-ї бригади. В українських бійців була переважно стрілецька зброя, з протитанкового озброєння вони мали лише ручні гранатомети. Та їм вдалося стримати колону росіян.

Нині триває підготовка до річниці звільнення Бучі та відкриття оновленої площі на в‘їзді до Ворзеля. Прапор і меморіал стануть окрасою селища. А букви «I♥️BUCHA» є тимчасовою конструкцією, яка буде демонтована після урочистостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *