Митарства на Ірпінському переїзді

Резонансною подією видалося вчорашнє закриття Ірпінського залізничного переїзду для ремонту колій.

Хоча проїзд, що сполучає вулиці Тургенівську та Котляревського, був закритий протягом п’ятьох годин і п’ятьох хвилин (з 10:20 до 17:25), клопоту автомобілістам доставив чимало. Зважаючи на затягнений у часі капітальний ремонт об’їзної дороги під залізничним мостом.

Чимало докорів пролунало на адресу нинішньої влади та міського голови Володимира Карплюка особисто. Далеко не всі почуті висловлювання можна публікувати у ЗМІ. Зазначимо лише, що образи, які висловлює міський голова на сесіях громадським активістам, це «дитяче щебетання» порівняно з тим,  що на його адресу говорили водії та пасажири авто, які вчора годинами не могли потрапити «на той берег» залізниці в Ірпені.

Деякі машини пробували прорватися під мостом по нині розбитій важкою технікою дорозі. У когось це виходило, а хтось змушений був повертатися назад і їхати на переїзду Бучу.

З цього приводу пригадалася давня ідея облаштування автомобільного тунелю під залізницею, або естакади над коліями в районі старого переїзду (біля клумби по початку вулиць Гагаріна і Личака). Тоді кошторис цього будівництва обраховувався в десятки мільйонів гривень, тепер – очевидно, вже рахунок йтиме на сотні мільйонів. Проте, по-перше, ще не відомо в яку «копієчку» виллється така вже «необхідна» реконструкція центру Ірпеня? (Очевидно, також йдеться щонайменше про десятки, а можливо й сотні мільйонів  гривень). А, по-друге, фінансування проїзду під залізницею цілком можливе й повинне здійснюватися не тільки з міського бюджету, а й з коштів Укрзалізниці та допомоги з державного бюджету. Щоправда, зважаючи на скандальну персоналію нинішнього очільника Ірпеня це видається справою малоймовірною. Але поправимою

Наразі до Вашої уваги фотомиттєвості вчорашніх митарств автомобілів біля переїзду та пошуків обхідних шляхів.

 

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *