Михальченко з лопатою і Стела Творчого Духу за півтора мільйона

Цікаве видовище передувало сьогоднішньому засіданню Виконавчого комітету Ірпінської міської ради, досить незвично призначеного на восьму годину ранку. Заступниця міського голови Лідія Михальченко власноруч лопатою розчищала сніг на порозі перед приміщенням виконкому. При цьому відмовлялася від пропозицій працівників апарату чоловічої статі довірити їм виконання снігоочисних робіт на цьому найважливішому стратегічному плацдармі, яким є сходи до головної адміністративної споруди Приірпіння.

Михальченко з лопатою і Стела Творчого Духу за півтора мільйона

На той час на робочому місці не було ні міського голови Володимира Карплюка, ні його першого заступника Дмитра Христюка, які за субординацією вище Михальченко. Карплюк взагалі не з’явився на засідання виконкому. Певно, розчищав сніг в іншому місці – цілком можливо, після недавніх подій довкола Коцюбинського – на порозі Київської облдержадміністрації.

Сьогоднішнє засідання прийшов вести Христюк, запізнившись на півгодини. На той час Лідія Яківна вже розчистила й посипала сіллю сходи виконкому, не довіряючи цю важливу справу нікому зі своїх підлеглих.

Михальченко з лопатою і Стела Творчого Духу за півтора мільйона

До початку зібрання залишався здогадкою сам досить несподіваний задум проведення цього виконкому з якогось десятка питань порядку денного, які цілком можна було розглянути у другий вівторок місяця, коли звично проходять засідання головного виконавчого органу Ірпінської влади. Як часто  трапляється у подібних випадках, найцікавіші питання додають з голосу.

Так сталося і цього разу. З голосу було внесене питання про затвердження проектно-кошторисної документації «на підставі позитивного експертного висновку» робочого проекту будівництва Стели Творчого Духу по вулиці Соборній (на площі між готелем «Ірпінь», супермаркетом «ЕКО» й Будинком торгівлі). Ніхто з присутніх 13 членів виконкому не поцікавившись, що це за стела й для чого вона потрібна, затвердили проектно-кошторисну документацію її спорудження в розмірі 1 мільйон 561 тисяча 925 гривень.

Михальченко з лопатою і Стела Творчого Духу за півтора мільйона

Тож слід розуміти, що нинішня поки що влада вже вирішила всі нагальні проблеми Ірпінської Громади. Для повного щастя залишилося тільки встановити Стелу Творчого Духу за півтора мільйона гривень.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *