Мер Боярки проводив партійну агітацію у дитсадочку

Мер Боярки проводив партійну агітацію у дитсадочку Чиновник з Боярки для агітації в дитячому садочку прихопив банер зі своїм зображенням.

Міський голова Боярки, член партії “Нові обличчя” Олександр Зарубін, судячи з усього, аскетичністю не страждає і у досить дивний спосіб рекламував себе на зустрічі з працівниками дитячого садочка “Берізка” та двох комунальних підприємств.

Дивина в тому, що всі зустрічі чиновника з бюджетниками проходили на тлі… банера із зображенням самого Зарубіна. “Наочну” персоніфіковану агітацію щоразу спеціально розгортали у місцях, де проходили зібрання, а звіт зі світлинами боярський мер з гордістю опублікував у соціальних мережах.

“Сьогодні провів три звітні зустрічі з колективами закладу дошкільної освіти «Берізка», КП “Боярка Водоканал” та КП “БГВУЖКГ” про результати роботи за 2018 рік”, – написав Зарубін на своїй сторінці у Facebook.

Мер Боярки проводив партійну агітацію у дитсадочку

Нагадаємо, головою партії “Нові обличчя” є скандальновідомий колишній міський голова Ірпеня Володимир Карплюк, який наразі хоче потрапити у Верховну Раду від 95-го виборчого округу.

Джерело: Погляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *