Мельник подасть на Порошенка до суду?

Проти народних депутатів, які публічно звинувачували екс-ректора Національного університету Державної податкової служби Петра Мельника у хабарництві, готуються позови до суду. Про це розповів адвокат П.Мельника Ігор Черезов на круглому столі-конференції «Відкритий суд як гарантія правосуддя: на прикладі резонансних судових справ», передає УНН.

Також, за словами адвоката, нардепам потрібно навчитися не кидатися огульними звинуваченнями, а правоохоронцям – грамотно доводити провину у суді.

«Зараз ми готуємо із паном Мельником декілька позовів проти народних депутатів, які завзято звинуватили нас у корупції та у підкупі суддів», – розповів він.

За словами адвоката, було очевидно, що справа П.Мельника розвалиться у суді через необгрунтовані звинувачення.

«З самого початку ми завжди були за відкритість цього процесу і нікого з журналістів ніколи не виганяли. Та й очевидно із самого початку було, що справа розвалюється. І це було очевидно і для і для прокурорів. Я розумію, що всі ЗМІ будуть казати, що він шахрай, хабарник, крадій. Однак, всі адекватні юристи завжди будуть казати – доведіть це у суді», – наголосив він.

Мельник подасть на Порошенка до суду?Також, адвокат наголосив на неприпустимості дій Президента України Петра Порошенка, який відверто здійснював тиск на суддів.

«Коли голова держави говорить, що він є хабарником і він буде сидіти у тюрмі, вибачте, про які незалежні суди ми говоримо? Яке незалежне рішення може прийняти суд? Наразі ми перетворюємося на абсолютно диктаторську державу із абсолютно залежними суддями», – додав І.Черезов.

Як повідомляв УНН, 28 травня 2015 р. П.Мельнику було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2,3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

8 липня Ірпінський міський суд ухвалив виправдувальний вирок П.Мельнику.

14 липня Генпрокуратура оскаржила виправдувальний вирок Мельнику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *