Люди врятували жінку, якій стало погано в автобусі

Учора, о 18 годині на годині на Варшавській трасі поблизу КП в автобусі №389 по дорозі в Київ жінці стало погано. Дорогою вона спокійно сиділа, але раптом впала на сусіднє сидіння, з рота пішла піна. Водій швидко зупинив транспорт, відкрив двері для заходу свіжого повітря, тим часом почали викликати швидку. У швидкій сказали під’їхати до КП. Вже біля КП пасажири були вимушені витягти жінку на повітря, адже вона в непояснимій позі лежала між сидіннями. По телефону з’ясували, що жінку звати Тетяна, також її чоловік повідомив, що такі приступи у неї часто після інсульту.

Люди врятували жінку, якій стало погано в автобусі
Не знаючи що робити, поклали жінку на спину і повернули голову вбік. На цьому знання з надання першої допомоги вичерпалися. Тепер вже водій повторно викликав швидку, адже якось не уловили чи прийняли попередній виклик. Зупинилося авто і двоє чоловіків, підозрілого на перший погляд вигляду, почали давати дивні рекомендації. Коли зрозуміли, що їх ігнорують, взялися за справу самі… І на диво припинили цей, схожий на епілептичний, напад, накинувши жінці чорну тканину на обличчя. Потім перевернули на правий бік і зафіксували спеціальною позою.
Це було неймовірно, але жінка реально на вигляд почала почуватися краще. Ці двоє не полишали місця допоки жінку не повезла швидка. Також багато пасажирів не залишилися осторонь, допомогали як могли: дзвонили чоловікові, підтримували жінку морально, молилися.
Виявилося, що швидка їхала аж з Політехнічного інституту! Хоч для всіх час тягнувся нереально довго, та насправді швидка прибула за 15 хв. Можливо, якби вони увімкнули сигналізацію не тільки на розвороті на КП, прибули б швидше.

Люди врятували жінку, якій стало погано в автобусі
Жінку одразу забрали в кабіну і якийсь час працювали на місці. Потім медпрацівники зв’язалися з чоловіком, який весь цей час намагався добратися до КП.
У кареті швидкої жінці стало краще, та все ж її повезли в лікарню. Потихеньку всі повернулися до автобуса, приїхали до метро, пішли, а водій поїхав на наступний рейс.

Надія ФЕДЦОВА

 

Про інші НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *