ЛУН вніс до категорії проблемних новобудов три ЖК під Києвом

На найбільшому в Україні сайті з пошуку квартир ЛУН ЖК “Синергія Сіті”, “Ютландія”, “Авіатор”, що споруджуються в Ірпені та Гостомелі, внесено до категорії проблемних.

Ми повідомляли, що Департамент Держархбудінспекції у Київській області зупинив підготовчі та будівельні роботи на трьох резонансних об’єктах нашої області — ЖК “Синергія Сіті”, “Ютландія”, “Авіатор”.

Крім того, у рамках нагляду до Ірпінської міської ради спрямували запити для проведення документальної перевірки прийнятих місцевою інспекцією рішень ще по 2 об’єктах — “Центральний” та “Грін Сайд”.

ЛУН вніс до категорії проблемних новобудов три ЖК під Києвом

Зазначається, що за результатами позапланової перевірки будівництва ЖК “Синергія Сіті” по вул. Достоєвського та пров. Озерний в м. Ірпінь було встановлено низку порушень вимог містобудівного законодавства.

У зв’язку з цим замовнику та генеральному підряднику видано приписи про зупинення підготовчих та будівельних робіт та складено протоколи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

Також за результатами позапланової перевірки приписом Департаменту ДАБІ у Київській області зупинено роботи з будівництва житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом по вул. Чехова, 1-а в м. Ірпінь (UTLANDIA).

І знову ж за результатами позапланової перевірки приписом Департаменту ДАБІ у Київській області зупинено роботи з будівництва багатоквартирних житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями по вул. Мисливська, 24, 26, 28, 30, 32 в смт Гостомель (ЖК “Авіатор”).

І знову ж за результатами позапланової перевірки приписом Департаменту ДАБІ у Київській області зупинено роботи з будівництва багатоквартирних житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями по вул. Мисливська, 24, 26, 28, 30, 32 в смт Гостомель (ЖК “Авіатор”).

ЛУН вніс до категорії проблемних новобудов три ЖК під Києвом

Джерело: Погляд

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *