Ларьок Щербини як уособлення політичної долі Карплюка

У час пандемії і загального карантину ні на секунду не припиняється «розвиток Ірпеня». Найбільш промовистим свідчення чого є спорудження стаханівськими темпами нині найважливішого стратегічного об’єкта Ірпеня і всього регіону – ларька піарника Карплюка Петра Щербини.

Ларьок Щербини як уособлення політичної долі Карплюка

У жовтні минулого року тут «нагнули» комунальні підприємства, аби вони своїм коштом переклали комунікації тепло та водопостачання.

У лютому нинішнього року ділянку землі у центрі Ірпеня обнесли парканом. Людям із сусідніх будинків стало зрозуміло, що під будівництво. Жителі будинків виступили проти загарбання їхніх прибудинкових територій. Але це не зупинило піарника відставного мера-невдахи. На об’єкті нарощувалися темпи будівництва.

Не зупинила їх ні думка Громади, ні карантин на коронавірус, ні заклики Карплюка до підприємців допомогти коштами на ремонт інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні, що в Бучі.

Роботи ведуться постійно. Робітники без касок і захисних масок. Вже вигнано два поверхи ларька, наразі вистоюються бетонне перекриття над другим поверхом. Щербина хоче самоствердитися цим ларьком у центрі Ірпеня, хоча ефект виходить із точністю до навпаки.

Ларьок Щербини як уособлення політичної долі Карплюка

Все більше людей жахається від такого його «господарювання». Внаслідок чого адекватні люди намагаються подалі триматися від  Карплюка та його піарника. Тільки найпримітивніших індивідів ще вдається переконувати, що ларьок у центрі Ірпеня – ознака «величі» і «фінансової могутності» його власника. Не всім дано збагнути, що насправді солідні бізнесмени мають промислове виробництво чи фермерське господарство десь у Бородянському чи Фастівському районі, а не пруться зі своїм ларьком у самісінький і без того перевантажений центр міста.

Такого відвертого й цинічного банкету під час чуми годі й придумати. Егоїзм і цинізм карплюківського піарника дедалі більше доймає не тільки опонентів, а й найближче оточення відставного мера.

З цього приводу художник вигадав дотепний жартівливий колаж, який образно символізує політичну долю Карплюка та ларьок його піарника Щербини.

Ларьок Щербини як уособлення політичної долі Карплюка

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *