Щербинавірус: піарники Карплюка спекулюють на темі коронавірусу

Щербиновірус: піарники Карплюка спекулюють на темі коронавірусу

Зараз світ охопила пандемія нового коронавірусу COVID-19. Світові лідери думки, політики, зірки та активісти власним прикладом показують, наскільки важливо зберігати спокій та ставитись до ситуації серйозно. І поки в Україні на державному рівні проводяться необхідні заходи безпеки, піарник ірпінських “Нових облич” Петро Щербина вирішив вчергове посіяти паніку в Ірпені та цим пропіарити свої медіа.

Ресурс “Типовий Ірпінь”, який за чутками контролює саме Щербина, рекламує допис, в якому повідомляє про першого зараженого коронавірусом COVID-19 ірпінця.

Щербиновірус: піарники Карплюка спекулюють на темі коронавірусу

Це вже не перший випадок, коли команда “Нових облич” намагається пропіаритись на соціально-важливій темі коронавірусу, а підконтрольні їм ЗМІ сіють паніку серед населення. Нещодавно лідер партії – ексмер з десятком кримінальних справ Володимир Карплюк, який не має офіційних повноважень, ставив ультиматуми Уряду на своїй facebook-сторінці. Так само про підозру на перший випадок зараження коронавірусом в Ірпені вже повідомляв ряд підконтрольних йому ЗМІ, таких як Правда Ірпеня та Містоінформ. Після цих повідомлень жодного офіційного підтвердження цієї інформації так і не надійшло, тож можна стверджувати, що “Нові обличчя” використовують всісвітню пандемію та загрозу людству для підняття власних рейтингів.

Джерело: Ірпінь online

 

Також читайте:

Карплюк із Лісабона «бореться» із коронавірусом в Ірпені

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *