У центрі Ірпеня бюджетним коштом облаштовують ділянку піарнику екс-мера Карплюка

У центрі Ірпеня бюджетним коштом облаштовують ділянку піарнику екс-мера Карплюка

Тиждень бурхливо киплять роботи на вулиці Шевченка між будинками №3-А і № 5, де розміщуються відповідно – бібліотека та ЗАГС. Словом, у самому центрі Ірпеня, де будь-який комерційний заклад автоматично перетворюється на «золоту жилу» без якихось надмірних комерсантських зусиль їхнього власника. Наразі там ударними темпами перекладають свої комунікації комунальні підприємства – «Ірпіньводоканал» та «Теплоенергопостач». Розривши довкола чималий шмат прибудинкових територій.

Причиною цього аврального ремонту на початку опалювального сезону стала невидима вказівка «згори» – поміняти, перекласти й не задавати зайвих запитань. Роботи виконуються за рахунок самих комунальних підприємств. Із коштів, які вони самі виділяють на ремонт власних мереж. Але суть питання в тому, що комунікації в тому місці не потребували ніякого ремонту. Про це «не для преси» розповідали самі робітники «Водоканалу» та «Теплоенергопостачу». Справжня мета цих авральних робіт – перенесення комунікацій на кілька метрів під землею, аби звільнити ділянку «під якийсь магазин чи кіоск».

Логічно з’ясувати кому ж належить цей ласий шматочок землі в самому центрі Ірпеня?

У центрі Ірпеня бюджетним коштом облаштовують ділянку піарнику екс-мера КарплюкаДля цього порівняємо витяг з кадастрової карти цього місця із рішенням 69 сесії Ірпіньради, яка 18 червня нинішнього року надала дозвіл П.М.Щербині на зміну цільового призначення однієї сотки землі із будівництва гаража на будівництво і обслуговування будівель торгівлі.

У центрі Ірпеня бюджетним коштом облаштовують ділянку піарнику екс-мера Карплюка

Саме тому Щербині, який у листопаді-грудні минулого року «відзначився» організацією фейкових «громадських слухань» та диригуванням «тітушками» на сесії під час скандального голосування за Генплан «розвитку», а насправді знищення Ірпеня. Потім у липні цього року за піарної «допомоги» Щербини колишній мер Ірпеня Володимир Карплюк «успішно» пролетів повз Верховну Раду на парламентських виборах.

За ці та інші подібні «звитяги» карплюківському піарнику щедро віддячили соткою землі під торгівельний заклад у самісінькому центрі Ірпеня, де самим маститим місцевим бонзам тільки пам’ятники і фонтани дозволено встановлювати. Але виник певний нюанс. Майбутня торгівельна точка» могла постати поверх комунікацій тепло і водопостачання прилеглих будинків. Це заборонено правилами містобудування. (На початку карплюківського правління навіть було знесено торгівельний павільйон «П’ятачок» навпроти Центрального ринку, через те що він був встановлений над комунікаційними мережами).

У подібних випадках звична практика, коли мережі під майбутню споруду переносяться за рахунок її власника. Та в даному випадку маємо справу із «незвичним» власником. Двом комунальним підприємствам надходить негласне розпорядження – перекласти свої комунікації – вони слухняно і швидко його виконують, фактично за рахунок місцевого бюджету, з якого постійно дотуються.

Орієнтовна вартість згаданих робіт близько ста тисяч гривень. Невже в Ірпені немає більше куди їх витратити на прокладання (або ремонт) водогону, каналізації чи теплопостачання?! Хто додумався за гроші Громади займатися благодійністю для мільйонера із Сушок?

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *