Київські вакансії: найбільша зарплата 110 тисяч, середня – 10 тисяч гривень

Київські вакансії: найбільша зарплата 110 тисяч, середня – 10 тисяч гривень

Середній розмір зарплати у вакансіях столичної служби зайнятості сягає майже 10 тис. гривень. Однак є працівники, у яких рівень зарплати значно вищий за середній.

За даними Київського міського центру зайнятості, найвищі зарплати роботодавці Києва пропонують інженеру з програмного забезпечення комп’ютерів та спеціалісту з розробки комп’ютерних програм – по 110 тис. гривень.

Інженеру-програмісту та спеціалісту з розробки та тестування програмного забезпечення пропонують по 62,5 тис. гривень. Деякі працівники зарплати стартують від 30 тисяч гривень. Так, в інженера з комп’ютерних систем – 35 тис. гривень, начальника служби – 32,5 тис. гривень, начальника централізованої бухгалтерії – 31 тис. гривень, начальника цеху – 30 тис. гривень

У діапазоні від 21 до 25 тисяч гривень зарплати у макетника макетно-модельного проектування та рихтувальника кузовів – по 25 тис. гривень, майстри виробничої ділянки – 23,5 тис. гривень, колориста – 23 тис. гривень, авторемонтника – 21,5 тис. грн. грн. гривень.

У керівника структурного підрозділу закладу охорони здоров’я, головного інженера проекту, менеджера в оптовій торгівлі, інженер-проектувальника у цивільному будівництві, лікарів різних спеціальностей, оцінювача, монтажника систем утеплення будівель та зуборізчика на рівні 20 тисяч гривень.

Джерело: ХВИЛЯ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *