Київська облрада в очікуванні зміни керівництва

На 19 квітня намічалася сесія Київської обласної ради. До порядку денного планувалося внести питання про звільнення з посади голови Київоблради Олександра Склярова та двох його заступників — Валерія Ксьонзенка і Марини Сапожко.

Ініціатором зміни півроку тому обраного керівництва облради виступили фракції партії «Європейська солідарність» і «За майбутнє». Нині дані партії перебувають в опозиції в облраді.

Завдяки коаліційній більшості — «Слуга народу», «Батьківщина» і ОПЗЖ — наприкінці листопада минулого року вдалося вибрати головою обласної ради представника президентської партії Олександра Склярова.

Його головний опонент в облраді — представник «За майбутнє» Ярослав Москаленко ще тоді мітив і тепер плекає надію, що його оберуть головою обласної ради.

Натомість представники «Слуги народу» сповнені рішучості, у разі перевиборів голови облради, замінити його іншим  представником своєї партії. У кулуарних розмовах називаються кандидатури Наталії Гунько та Олексія Мешкова.

Київська облрада в очкуванні зміни керівництва

Наталія Гунько має підтримку свого чоловіка, народного депутата ВР від «Слуги народу», який переміг на Чернігівщині Олега Ляшка.

Нашого земляка Олексія Мешкова, жителя міста Буча, підтримує чимало обласних депутатів, представників районних рад та ОТГ правобережної Київщини. Має Олексій Мешков і підтримку спортивної спільного всієї Київщини.

Чим закінчяться перевибори обласного керівництва, ми дізнаємося невдовзі. Позачергова сесія Київоблради може відбутися будь-якого дня. Головне, щоб волевиявлення депутатів пішло на користь Київщині.

 

 Агнешка НОВАК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *