Коцюбинське захоплює територію природнього парку «Голосіївський»

Коцюбинське захоплює територію природнього парку «Голосіївський»

Держгеокадстр протягом двох років не вносить наявну межу міста Києва до Державного земельного кадастру, незважаючи на звернення Київради

Київська міська рада звернулася до Київської облради, Офісу генерального прокурора, НАБУ, ГУ СБУ у Києві та територіального управління ДБР через захоплення сусідніми селами Голосіївського парку і незаконні спроби змінити межі міста. Відповідне звернення підтримали 88 депутатів.

За словами мера Києва Віталія Кличка, захоплення земель відбувається в значних масштабах та за мовчазного сприяння посадовців Держгеокадастру.

У Київраді зазначили, що з 1989 року і до сьогодні встановлені межі столиці не змінювались, а восени 2019 року було віднайдено межу Києва. Місто має усі оригінали документів.

Однак, за словами Кличка, Держгеокадстр протягом двох років не вносить наявну межу міста Києва до Державного земельного кадастру, незважаючи на численні звернення Київради.

Тому міська влада столиці подала до суду на Держгеокадастр та його територіальний орган. Суд просять визнати протиправною бездіяльність цього органу.

“Провадження у справі відкрите. Така бездіяльність посадовців призводить до того, що деякі сусіди столиці, – зокрема, Коцюбинське та Козин, користуючись бездіяльністю Держгеокадастру квапляться включити сусідні з ними землі міста Києва до своїх територій та розпорядитись земельними ділянками столиці на свій розсуд”, – сказав Кличко.

За словами міського голови, Київської облрада своїм рішенням від 9 вересня цього року затвердила схему планування території області, з розширенням її територій.

Зокрема, документ затверджує розширення меж селища Коцюбинське за рахунок Національного природного парку “Голосіївський”, що суперечить затвердженим межам міста Києва.

Нагадаємо, у травні депутат від партії “Слуга народу” Дмитро Гурін заявив, що влада Коцюбинського захоплює Голосіївський національний парк.

За його словами, місцеві жителі помітили техніку, що везла електроопори на територію Біличанського лісу (офіційно Голосіївський національний парк). Електроопори планують встановити біля озера і замовником є Коцюбинська селищна рада.

Джерело: Depo.Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *