Коцюбинське – територія Свободи

Інтерв’ю з першим кандидатом виборчого списку партії ВО «Свобода» в Коцюбинську селищну раду.

Коцюбинське – територія Свободи

Євгене, Ви не вперше йдете на вибори до Коцюбинської територіальної громади та ведете за собою команду однодумців! Чому знову?

– Так дійсно, це вже третє моє балотування і два попередніх були успішні, отже маю довіру у виборців і знаю як має працювати депутат в місцевій раді.

Я діючий депутат, очолюю фракцію націоналістів в Коцюбинській раді і є головою регламентної комісії Коцюбинської селищної ради.

Я не ховаюсь за броньованими дверима автівки чи за спинами охоронців, бо усім цим я не користуюсь.

Я завжди серед людей і мене мої виборці завжди можуть знайти чи то вдома, чи то на вулиці, чи радше навіть в громадському транспорті, де ми разом їздимо.

Я знаю чим живе мій виборець, бо я живу тим самим життям і долаю ті самі проблеми, як і мої СУСІДИ.

Саме така філософія покладена в основу команди, яку я веду на вибори: що ми усі – СУСІДИ!

А як відомо, краще мати гарного сусіда поруч, ніж близького родича, але далеко.

– Цьогорічна виборча система є партійною, це лякає багатьох виборців, як Ви оцінюєте це нововведення?

– Жодна виборча система не досконала, але я загалом підтримую саме таку, бо тут є партійне висування, а це означає, що партії несуть персональну відповідальність за програму, діяльність у раді і саме головне – відповідальні за кожного висуванця. Відмовки типу: «я не я і партія не моя» тепер уже не можуть працювати, адже партія свідомо бере до списку кандидатів і несе за них повну відповідальність. Це раніше було так, що обраний мажоритарник міг сказати «я вам нічого не винен!», але нині, за такої розмови, виборець може скаржитися в партійний орган і нехай вони вирішують чи готові ризикувати репутацією всіх через недолугість одного!

Хоча є тут і негативна сторона: адже тепер партії, які не цінують свою репутацію, готові продавати свої списки на місцях і заводити в ради негідників і мародерів.

Така ганебна ситуація є нині в Ірпені і в Коцюбинському, де відомі партії понабирали в свої ряди забудовників і відвертих мародерів та хочуть через довіру людей знову дорватись до влади, і продовжити грабувати людей.

Але нам за наш партійний список не соромно! Ми впевнені у кожному кандидатові! Свободівці не підведуть.

– Ви підтримали єдиного кандидата від опозиції на посаду селищного голови Ольгу Матюшину. Чому саме її?

– Так, це правда. Націоналісти висловили свою підтримку єдиному кандидату від патріотичної опозиції, бо впевнені в професійності і принциповості Ольги Матюшиної. Саме через таку принциповість її було не законно усунуто від посади селищного голови Коцюбинського і нині селищем керують люди з сумнівною репутацією та злочинними намірами. Переворот здійснили представники комерційного проекту «Нові обличчя», що наближене до фігуранта гучних кримінальних розслідувань Володимира Карплюка. До речі, їхній лідер Сергій Даніш уже встиг «перевзутись в повітрі» і нині кандидує від подібного сумнівного комерційного проекту, що очолює Олександр Дубінський. Але виборці не дурні і давно розібрались «хто є хто» на політичній мапі Київщини.

– З якою програмою ви йдете на вибори?

– Знаєте, нам насправді не важко йти до людей і просити нас підтримати. Ми свою відданість громаді, і принциповість, уже не раз доводили на усіх рівнях громадського життя і депутатської роботи. Депутати-націоналісти Коцюбинської ради, Ірпінської ради і наш єдиний кандидат в обласній раді Ігор Домбровський, який вирізняється  своєю принциповою позицією на захисті інтересів громад, а не політичних комерсантів, заслужили довіру і повагу мешканців Приірпіння.

Ми за українську ідентичність в усіх проявах! Тому не допустимо реваншу пропутінських елементів та «п’ятої колони» в місцевих радах, та не дозволимо перетворити «Революцію Гідності» в «контреволюцію негідників і колаборантів».

– У нашої команди немає жодних бізнес-інтересів. Тому підтримуємо прагнення пересічних громадян приєднатися до Києва, адже це покращить якість життя і комфорт кожного.

За нами не стоять мафіозно-кланові структури, також у нас не має жодних зобов’язань перед місцевими феодалами і рішалами. Тому ми не допустимо перетворення нашого селища в «бетонне-гетто», і не підтримаємо зміну цільового призначення земель промисловості під житлову багатоповерхову забудову як того прагнуть «товстосуми» і містечкові мародери.

Ми маємо публічні зобов’язання лишень перед своїми виборцями. Тому комфорт, екологія і безпека коцюбинців це наші пріоритети. Усе має вирішувати Громада, а не купка «кулуарників» та «тіньових рішал» як то є нині.

– Хто входить до вашого партійного списку, кого ви підтримали і кого кандидуєте?

– Ми прискіпливо відносимся не тільки до формування виборчих списків, але і ретельно відбираємо людей, яких долучаємо до супроводу виборчого процесу – це члени ДВК та спостерігачі. Але тут я скажу трохи ширше про тих, кого ми пропонуємо:

Ми підтримуємо та просимо проголосувати за людей, яких знають виборці і яким ми довіряємо:

  • єдиного кандидата на селищного голову Коцюбинського Ольгу Матюшину;
  • кандидата в Бучанську районну раду Євгена Домбровського;
  • кандидата в Київську обласну раду Ігоря Домбровського;
  • та кандидатів в Коцюбинську селищну раду – всього їх 23.

Усі вони достойні люди, знають вміють і хочуть змінити життя коцюбинців на краще.

За браком часу я скажу вам лиш про першу п’ятірку кандидатів єдиного партійного списку:

  • Євген Ігорович Домбровський, 1986 р. н., мешканець Коцюбинського, бізнес-аналітик ІТ, діючий депутат Коцюбинської селищної ради, підписав договір доброчесності з місцевою Громадою і жодного разу не зрадив її інтереси та не прогнувся під депутатську більшість комерційного проекту «Нові обличчя».
  • Іван Іванович Яненко, 1960 р. н., мешканець Коцюбинського, працює в ДСНС України, один із перших, хто виступив за збереження «Біличанського лісу», волонтер та не байдужий громадянин.
  • Микола Миколайович Лібега, 1963 р. н., мешканець Коцюбинського. Дієвий націоналіст з великим досвідом управління та соціальної комунікації. Нині пенсіонер.
  • Елла Миколаївна Ходанович, 1981 р. н., мешканка Коцюбинського. Змушена була переїхати до нас з окупованого Донецька. Коли мені кажуть, що в Донецьку не має націоналістів, то я не погоджусь! Елла – це наочне спростування цього «промосковського штампу» та «медведчуківського кліше». Як каже Елла: «Донбас – це Україна, бо Сонце встає на Сході України»! Працює в українській косметологічній компанії на керівній посаді.
  • Олена Павлівна Заболотна, 1976 р. н., мешканка Коцюбинського. Дружина учасника російсько-української війни, волонтерка та небайдужа коцюбинчанка. Вона вважає, що наші діти і онуки мають жити заможно саме в Україні, бо найкраще жити на СВОїй БОгом ДАній землі і за це варто боротись.

Коцюбинське – територія Свободи

Отже обирайте націоналістів, шукайте нас у виборчих бюлетенях.

Ми не зрадили Вас в Буремні часи, не зрадимо і в Непевні!

Свобода – це ті що тримають Слово!

 

Спілкувалася Світлана МАТУШКО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *