Корупція повертається. 10 фотожаб про скандального ректора Мельника

Нещодавно стало відомо про те, що одіозний ректор університету з Ірпеня Петро Мельник незабаром повернеться до роботи, так як його вже поновили на посаді.

Корупція повертається. 10 фотожаб про скандального ректора Мельника
Варто зазначити, що свого часу правоохоронці зафіксували, як Петро Мельник брав хабар в особливо великому розмірі. Він сидів у в’язниці, був під домашнім арештом, тікав від слідства за кордон, лікувався в лікарні, просило помилування в Раді і не тільки. Але правосуддя не перемогло – Петро Мельник знову на свободі і повертається на свою колишню посаду.
Новина про повернення ректора-корупціонера відразу ж вирішили обговорити в соціальних мережах і зробили це за допомогою фотожаб.

Корупція повертається. 10 фотожаб про скандального ректора Мельника

Корупція повертається. 10 фотожаб про скандального ректора МельникаКорупція повертається. 10 фотожаб про скандального ректора МельникаКорупція повертається. 10 фотожаб про скандального ректора МельникаКорупція повертається. 10 фотожаб про скандального ректора МельникаКорупція повертається. 10 фотожаб про скандального ректора МельникаКорупція повертається. 10 фотожаб про скандального ректора МельникаКорупція повертається. 10 фотожаб про скандального ректора МельникаДжерело: kordon.com.ua

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *