Конкурс на найкращу Ірпінську калюжу

Свого часу видатний письменник світового рівня, наш земляк Микола Васильович Гоголь, прославляв свої рідні краї, описуючи знамениту Миргородську калюжу.

Після кожної зливи чи потепління й танення снігів ми бачимо, що потенціал Ірпінських країв нічим не гірший. Судячи з кількості калюж – ще більший за Гоголівський. У нас є і глибокі калюжі, і широкі, і дорожні, і дворові, і тротуарні, і базарні, і вокзальні, і ранкові, і вечірні, повноводні й мілководні, і проточні, і застійні, «населені» й безлюдні… Словом, такого розмаїття калюж, як в Ірпені та навколишніх селищах важко ще десь відшукати.

Відтак, шановні наші читачі, жителі Приірпіння – за Гоголем – плекаймо, оспівуймо й прославляймо наші калюжі, бо вони того варті. Редакція сайту «Зоря Приірпіння» започатковує конкурс, завдяки якому кожен може відчути і спробувати себе в ролі класика. Редакційна колегія пропонує усім читачам стати фотофіксаторами  –оповідачами-дописувачами на тему: «Найкраща калюжа Ірпеня». Тож, шановні читачі, жителі Приірпіння, не втрачайте момент: знімайте, фіксуйте й пересилайте фото своїх калюж нам на конкурс. На редакційний мейл irpin@ukr.net, або ж на наші сторінки у соціальних мережах Фейсбук та Вконтакте.

На переможця конкурсу чекає новорічний приз!!!

 Кореспонденти «Зорі Приірпіння» вже зафіксували вчорашні ранкові й вечірні Ірпінські калюжі, Відтак, чекаємо дописів на продовження Ірпніської Калюжної Тематики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *