КОНКУРС НА КРАЩУ КОВЗАНКУ

Не встигли завершити конкурс на найкращу Ірпінську калюжу, як об’єктивно виникла  ідея нового конкурсу. Природа так влаштована, що калюжі в морозну погоду перетворюються на ковзанки.

Причому, на їхнє облаштування не потрібно дозволу виконкомів. Навіть, навпаки. Чим менше влада втручається в природу – тим більше і кращі ковзанки утворюються в Ірпені та селищах регіону.  На дорогах і тротуарах, площах, у провулках, дворах, на вокзалі, базарі, парках, скверах і алеях.

Наприклад, у парку «Перемоги», окрім дозволеної виконкомом, скрізь – одні ковзанки. Де треба й де не треба. Так само на багатьох дорогах і тротуарах. Одразу видно, де одразу якщо не прибрали, то хоча б згребли сніг. А де він лежить – чекає приходу комунальників, або ж весни. Остання – більш надійна панацею від льодового покриву. На такі ковзанки для людей чи автородео перетворилися вокзальна площа та площа біля готелю «Ірпінь». Вулиці Мечнікова, Алієвої, Будника, Попова, Троїцька, 8-го Березня, Східна… чим далі від центру – тим більше доріг і тротуарів-ковзанок по всьому Ірпеню.

Щоправда, сьогодні зранку комунальники в деяких місцях намагаються позбутися крижаного покриву (наприклад, посипали тротуари піском у центрі по Соборній і Садовій), довбуть і згрібають лід на Павленка й Алієвої. Проте, загальне запустіння льодової ситуації  вселяє надію на тривале проведення нашого конкурсу на кращу ковзанку Приірпіння.

Тож, шановні читачі, не втрачайте момент: знімайте, фіксуйте й пересилайте фото своїх ковзанок нам на конкурс. На редакційний мейл irpin@ukr.net, або ж на наші сторінки у соціальних мережах Фейсбук та Вконтакте.

 До Вашої уваги сьогоднішні ранкові Ірпінські ковзанки, зафіксовані кореспондентами «Зорі Приірпіння». 

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

2 thoughts on “КОНКУРС НА КРАЩУ КОВЗАНКУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *