Клуб мерів Київщини засідав у «храмі мудрості»

27 листопада Київське Регіональне відділення АМУ провело розширене засідання Клубу мерів. Місцем зустрічі було обрано Національну бібліотеку України для дітей. Директор бібліотеки Алла Гордієнко ознайомила гостей з роботою закладу та головною дитячою книгозбірнею України. Алла Іванівна підкреслила, що бібліотека активно впроваджує інформаційні технології: веде електронний каталог, створює власні електронні ресурси як для дітей, так і для організаторів дитячого читання (батьків, вчителів, вихователів).

Клуб мерів Київщини засідав у «храмі мудрості»

Відтепер бібліотека матиме матеріали з історії та розвитку селищ і міст Київщини — виконавчий директор КРВ АМУ Гаррі Мартін подарував від імені громад Київщини бібліотечку про міста, села та видатні місця краю. І все ж, чому члени Клубу мерів Київщини обрали місцем зустрічі дитячу бібліотеку?

— Нам треба не лише повернути втрачене, а й розвивати обдарування наших дітей. Без художньої книжки це не можливо, – зазначив голова Клубу Василь Пікулик. — Тож мета сьогоднішнього засідання привернути увагу очільників громад до цієї проблеми…

Під час робочого засідання Василь Пікулик також проаналізував результати місцевих виборів від 25 жовтня 2015 р., зазначивши, що на третину оновився склад міських, селищних та сільських голів області. Багато з них приїхали на цю зустріч, аби познайомитися з колегами і надалі працювати пліч-о-пліч на благо громад краю. До слова, (нагадаємо, що Клуб мерів об’єднує керівників громад всіх скликань) на засідання разом приїхало чимало новообраних голів, й тих, хто очолював громади до виборів…

— З 15 грудня розпочинається навчальна програма для новообраних очільників громад з усієї України. Своїм досвідом ділитимуться префекти з Франції, – повідомив колег Володимир Удовиченко, голова комісії з питань місцевого самоврядування та децентралізації обласної ради, голова Всеукраїнського об’єднання мерів.

Виконавчий директор КРВ АМУ Гаррі Мартін поінформував присутніх про взаємодію із Союзом гмін та повітів Сілезького воєводства Польщі. Вже майже рік як налагоджена співпраця з польськими колегами, а 9 грудня буде подовжено дію угоди до 2018 року. За цей час 140 представників від громад побували в Польщі. На прохання польської сторони до складу делегацій включено представників Херсонської, Луганської та Донецької областей. На засіданні також було прийнято нових членів Клубу, ними стали радник міського голови Ірпеня Микола Головкевич та заступник міського голови Наталя Семко. А ще усім учасникам Клубу в урочистій обстановці було вручено членські значки.

 

Автор: Валентин СОБЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *