«КЛЕЄННЯ» ПЕТИЦІЙ ПРО «РОЗІРВАННЯ» КАРПЛЮКА

Цікавий документ потрапив до редакції «Зорі Приірпіння». Звернення до Генерального прокурора Ю.В.Луценка, в якому вдавані підписанти просять Генпрокурора заступитися за мера Ірпеня – якого начебто «керівництво прокуратури Київської області і особисто обласний прокурор Дмитро Чібісов отримали команду «розірвати» нашого міського голову Володимира Карплюка».

«КЛЕЄННЯ» ПЕТИЦІЙ ПРО «РОЗІВАННЯ» КАРПЛЮКА Увесь текст переповнений подібними епітетами, з яких слідує, начебто білий і пухнастий «ангел»-Карплюк потребує захисту від усіх темних сил зла, які ополчилися проти «неперевершеного мера» усіх часів і народів.

Здавалося б, нічого особливого, кожна людина має право на власну думку й можливість оцінювати діяльність посадовця на свій розсуд… якби ж то це справді думка була власною, а не нав’язаною згори за давніми совковими традиціями у добровільно-примусовому порядку.

Подібні сумні традиції клепання колективних звернень від усіх верств і прошарків населення відомі ще з радянських часів, коли за рознарядкою згори збиралися підписи та мітинги «невдоволеної громадськості» проти світового капіталізму, рок-н-ролу і Папи Римського.

Вже давно змінили ставлення до згаданих та інших ворожих «совку» персон і явищ, проте сам «совок», виявляється, витрясти з людей не так просто. Тому й з’являються подібні звернення, спущені згори. Таку петицію для підписів наразі розповсюджують серед бюджетників Ірпеня, керуючись принципом відомої кінокомедії радянських часів: «если не будут брать – отключим газ!». У даному випадку, якщо не будуть підписувати, то чекай неприємностей на роботі.

Зрозуміло, вже давно не «совок», і в Ірпені чимало розумних і вільних духом людей, у тім числі й серед «підневільної» владі бюджетної сфери, працівники якої відмовляються підписувати цю «Фількіну», а точніше «Володчину грамоту», у такий спосіб виражаючи свою громадянську позицію і незгоду з Карплюком і Ко. Дедалі очевиднішою видається «криза жанру» останніх.

«КЛЕЄННЯ» ПЕТИЦІЙ ПРО «РОЗІВАННЯ» КАРПЛЮКА Рік тому після попередніх обшуків прокуратури в Ірпіньраді та будинку Карплюка (він тоді так само, як і цього літа, тікав за кордон) його оточення організувало так звану акцію протесту проти «безпідставних звинувачень та наїздів» правоохоронців. Не встигли карплюківські агітки розголосити про «багатотисячну підтримку» КіНО (Карплюк і «Нові обличчя») під стінами Генпрокуратури, як невдовзі незалежні мас-медіа, використовуючи приховані камери, викрили замовний проплачений характер цієї акції.

Схоже, у нинішнього поки що мера Ірпеня не вистачає ресурсу навіть кількохсотенний мітинг належно організувати. Відтак, його оточення вибрало ще дешевший варіант – збір підписів серед бюджетників. Проте й з ними не все так просто. Далеко не всі працівники бюджетної сфери бажають підписувати згадане звернення. А найсміливіші, просто кажучи, здають організаторів-замовників цієї «підписної кампанії». У нас вже є кілька свідчень людей, які відмовилися підписувати дану петицію. (Їх ми не розголошуємо до пори, до часу). Якщо інші, кому ще нав’язуватимуть підписання цього звернення, побажають проявити свою громадянську позицію – то можете звертатися до незалежних ЗМІ, або опозиційних нинішній владі депутатів.

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *