Київ посів 13-е місце у світі за перевантаженістю автомобілями: 46% додаткового часу в дорозі

Київ посів 13-е місце у світі за перевантаженістю автомобілями: 46% додаткового часу в дорозі Згідно зі статистикою аналітичної компанії TomTom, Київ у 2018 році увійшов до 15 найбільш перевантажених автомобілями міст світу. Дослідження проведене серед 403 міст у 56 країнах на шістьох континентах.

Київ посів 13-е місце у світі за перевантаженістю автомобілями: 46% додаткового часу в дорозі

Пояснюється, що відсотки позначають кількість додаткового часу подорожі, який водії витрачають протягом усього року. Дослідження починають зі встановлення базової тривалості подорожі на розвантажених дорогах, у їхніх різних сегментах в різний час. Після цього аналізують час у дорозі протягом усього року для кожного міста. Цю інформацію порівнюють з базовими даними, щоб обчислити додатковий час у дорозі. Зазначають, що обчислювали не за встановленими лімітами швидкості, а за фактичними даними. Їх накопичують анонімно у GPS-сервісах.

Так, у Києві перевантаженість становить 46%. Це означає, що додатковий час у подорожі в місті на 46% більший за час середньої поїздки на вільній дорозі. Найлегшим днем для руху на дорозі в 2018 році стало восьме квітня – тоді показник завантаженості на дорогах становив 6%. Відповідно, найважчим днем було перше березня з рівнем завантаженості у 107%.

Найтяжчий час для автомобіля в заторах – періоди 8:00–9:00 зранку та 17:00–18:00 ввечері. Зранку максимальний час затримки в дорозі становив 26 хвилин, ввечері – 27. В цілому рівень завантаженості доріг у Києві підвищився на 2% в порівнянні з 2017 роком.

На момент написання новини сайт відображає 51-відсотковий рівень заторів на дорогах Києва.

Київ посів 13-е місце у світі за перевантаженістю автомобілями: 46% додаткового часу в дорозі

Найвільнішим від заторів містом, за даними TomTom, у 2018 році стало Гринсборо-Хай Поінт – з показником 9%. В цілому серед переліку найвільніших доріг більшість становлять міста США. Детальніше з дослідженням можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, у 2018 році КМДА також визначала, що автомобіль є найбільшим забрудником повітря в місті.

Джерело: Хмарочос
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *