Кінна прогулянка берегами Ірпінь-річки (+ фото, відео)

В Ірпені відроджуються давні традиції кінних прогулянок. Якусь сотню років тому коні були єдиним транспортом. Півсотні років їх почали активно витісняти автомобілі та мотоцикли. Зараз, на жаль, кінь на вулицях став такою ж дивиною, як слон в зоопарку.

Ясна річ, що коням не комфортно на загазованих вулицях, по яких «літають» машини та мотоцикли. Значно приємніше проскакати верхи заплавними луками, полями, лісами, куди ще тільки починає добратися «цивілізація».

Віднедавна в заплаві Ірпінь-річки часто помічають вершників на конях. Природно, ними цікавляться люди, захоплюються діти, розпитують всі охочі. Зрозуміло, що вони привернули й увагу кореспондентів «Зорі Приірпіння».

Вершниці Юлія Молокова та Анастасія Гвоздецька охоче розповідали про своїх коней, провели для журналістів свого роду майстер-клас верхової їзди із фотосесією та відеозйомками.

Під час цього виїзду стався доволі незвичний випадок. Перебуваючи у воді, кінь скинув вершницю і подався у «вільне плавання». Виявилося, він просто злякався… корови. Доволі дивний випадок. У наш час інтернету, електромобілів і смартфонів, молодий жеребець, привчений до шумних поїздів та машин, вперше в житті побачив звичайнісіньку корову. Власне, й для багатьох двоногих «дітей асфальту» така зустріч на природі також стала б несподіванкою.

Добре, що все минулося легким переляком без складних наслідків. Для коней і вершниць ще й набуттям важливого досвіду. А всім людям повчальний урок на замітку, що треба жити у гармонії й злагоді з живою природою!

 

Ніна ЛИПОВЕЦЬКА

Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фоторепортаж кінної прогулянки берегами Ірпінь-річки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *