КАТЕРИНА ГЕРАЩЕНКО – ПЕДАГОГ, ЯКИЙ НАВЧИВ ДІТОК НАВЧАТИСЬ

Класний керівник 3-А класу який працює за Всеукраїнським проектом «Інтелект України»  Ірпінської СВШ № 1 Катерина Геращенко можна сказати є педагог від Бога, який дійсно вкладає в свою роботу і в своїх вихованців душу і серце. Катерина Олександрівна знає все про кожного учня свого класу – чим живе і переймається дитина кожного дня, коли у кого заболів животик чи відірвався ґудзик, в якому предметі учень успішний чи відстає, який і для кого намалював малюнок, та що він їв на обід.

КАТЕРИНА ГЕРАЩЕНКО – ПЕДАГОГ, ЯКИЙ НАВЧИВ ДІТОК НАВЧАТИСЬ
3-А клас

 

До школи ми добираємось з іншого району міста, хоча в цьому і є певні труднощі, та дитинка завжди із задоволенням йде до свого 3-А класу. У нашому класі 25 учнів. До кожного з них Катерина Олександрівна має особистий підхід, кожній дитині приділяє належну увагу, для кожної знаходить час. Та головне, це все створює атмосферу порозуміння з дітками, які навзаєм люблять і поважають свою вчительку. Дуже важливо, що в цього педагога дітки навчаються із задоволенням.

КАТЕРИНА ГЕРАЩЕНКО – ПЕДАГОГ, ЯКИЙ НАВЧИВ ДІТОК НАВЧАТИСЬ
Катерина Геращенко

 

Своїми враженнями про роботу класного керівника ділиться директор СВШ № 1 Олена Ілляшенко.

– Катерина Олександрівна – це дійсно педагог з великої букви, хоча невеликий час працює в навчальному закладі, – розповідає Олена Дмитрівна. – Вона володіє сучасними освітніми технологіями, різними методичними прийомами та педагогічними засобами. Вміло використовує диференційований та індивідуальний підхід до кожної дитини. Вдало застосовує інноваційні технології в навчально-виховному процесі, обізнана в досягненнях психолого-педагогічної науки. Володіє методикою викладання в початкових класах, уроки звичайно що проводить на належному методичному рівні. Катерина Олександрівна третій рік працює за Всеукраїнським проектом «Інтелект України», має великі досягнення: 10 дітей із 25 учнів закінчують навчальний рік на високому рівні, це є високим результатом для вчителя.

– Наскільки мені відомо, у класі Катерини Олександрівни найвищий показник успішності у школі

– Так, в неї дійсно найвищий показник. На уроках вона формує в школярів соціальні навички, вміння працювати в парах, проводить роботу зі збагачення словникового запасу. Ефективно використовує елементи інсценізації казок, ребусів, які викликають інтерес до вивчення предмету. Керується сучасними підходами до організації виховної роботи. Тісно дуже співпрацює з батьками, за що їй тільки можна сказати велике спасибі.

КАТЕРИНА ГЕРАЩЕНКО – ПЕДАГОГ, ЯКИЙ НАВЧИВ ДІТОК НАВЧАТИСЬ

Про вчительку розповідає бабуся одного з учнів 3-А класу «Інтелект України»

– Катерина Олександрівна дуже гарний педагог, ми нею дуже задоволені. По-перше, вона чудовий педагог, як кажуть «класна – класна вчителька», діти її добре слухають, люблять і поважають, батьки, на мою думку, її також поважають. По-друге, вона хороша людина, і, взагалі, нам з Катериною Олександрівною дуже пощастило.

КАТЕРИНА ГЕРАЩЕНКО – ПЕДАГОГ, ЯКИЙ НАВЧИВ ДІТОК НАВЧАТИСЬ
Катерина Геращенко

Своїми враженнями ділиться працівниця шкільної їдальні Раїса.

– Як людина, Катерина Олександрівна хороша, вона дуже добра, її дуже люблять дітки і вона їх любить. Це завжди видно по її турботі про учнів. В неї завжди все злагоджено, скрізь порядок, дітки завжди перед обідом миють ручки, вона йде за ними з милом і рушничком до умивальників. Вони її дуже поважають і слухаються в усьому. Вона завжди чекає, поки не поїдять усі її учні до останнього. Словом, в їдальні її учні під пильним наглядом учительки, яка завжди піклується про них. Ніколи не чули, щоб вона колись чи кричала чи пищала на дітей, вона дійсно відповідальна за своїх вихованців. Таке ставлення завжди приємно бачити і дай Господь побільше таких педагогів.

 

Також чимало хорошого про Катерину Олександрівну розповіла мама шістьох чарівних діток (одна з них навчається у 3-а класі).

– Катерина Олександрівна, чудовий педагог, наші дітки дуже задоволені. У них залишаться самі яскраві і самі приємні і найкращі враження про свого першого вчителя, тому що, це дуже важливо, коли перший твій педагог вкладає в тебе свою душу. Я думаю, що це саме той вчитель, котрий вкладає всю душу в твою дитину і все саме найкраще позитивне і світле.

– Кажуть, що вона хоч і молода, але педагог з великої букви?

– Так воно і є, бо в наш час дуже рідко зустрінеш педагога, який ось так віддасть себе всього своїй нелегкій справі. Це рідкість.

– Знаю, що у вас шестеро чудових діточок і троє із них ходять в цю школу.

Надіюся, можна так сказати планую, що мої діти ще попадуть до неї, і мені дуже хотілось, щоб саме цей педагог дав основну базову освіту моїм дітям. І тому дуже хочеться, щоб такий вчитель був з нами завжди.

– Батьки і учні дуже жалкують, що цей педагог змушений тимчасово залишити нас (Катерина Олександрівна йде у декретну відпустку – ред.) і залишається тільки надіятись, що директор знайде гідну заміну.

– Ми дуже всі засмучені, і залишається хіба що надіятись, що Катерина Олександрівна до нас повернеться. І знову буде нас і наших діток радувати своєю роботою в нашій школі.

– На думку її колег та батьків, Катерина Геращенко – це саме той педагог, який навчив діток навчатись. Ви, як багатодітна мама, маєте з ким порівнювати.

– Так, я з цим згідна. Навіть дивлячись на свою дитину, скажу, що вона із задоволенням ходить до школи, робить уроки, домашні завдання (правда перед святами трішки лінуємося). Але не було такого: «не хочу в школу» чи «не буду вчитись». Дитина навпаки, старається першою прокинутись, швидко зібратись, щоб бути однією із перших у класі. Ніколи такого не було, щоб дитину доводилося змушувати іти в школу, або займатись.

 

 Оксана ТЕМЧИНСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *