ГРАБІЖНИК ВІДІБРАВ У ДИТИНИ ПЛАНШЕТ

Ірпінська поліція одразу затримала кривдника

 ГРАБІЖНИК ВІДІБРАВ У ДИТИНИ ПЛАНШЕТ  Ірпінська поліція одразу затримала кривдника Подія сталася вчора в Ірпені по вулиці Полтавській. Спочатку до 9-річного хлопчика підійшов 50-річний чоловік бомжуватого вигляду й поцікавився, як пройти до центру міста. Хлопчик вказав дорогу. Побачивши в руках дитини планшет, чоловік попросив його дати подивитися. Хлопчик відмовив і пішов собі далі. Натомість зальотний грабіжник наздогнав його біля під’їзду однієї з новобудов ЖК «Парковий», і відштовхнувши дитину  вирвав  з рук планшета. «Не йди за мною, бо приб’ю!», – пригрозив 50-річний здоровань малому, щоб той не намагався відібрати свій планшет.

Проте, хлопчик не розгубився. Щойно кривдник відійшов, дістав телефон і подзвонив 102. Головне, що він зумів вірно описати прикмети зловмисника та місце події. За кілька хвилин патрульна машина Ірпінської поліції знайшла за вказаними прикметами чоловіка, в якого було виявлено відібраний планшет.

Зальотний бомж одразу зізнався, що це він відібрав у хлопчика планшет для того, щоб… потрапити в тюрму. Як з’ясувалося при допиті, він вже відбував покарання у місцях позбавлення волі, звільнившись у 2014-му році. Відтак, кримінальний гастролер без визначеного місця проживання цілком заслуговує на нове «поселення» до в’язниці за статтею 186 ч.1 Кримінального кодексу – грабіж. Визнання судом його провини загрожує  позбавленням волі до 5 років.

ГРАБІЖНИК ВІДІБРАВ У ДИТИНИ ПЛАНШЕТ  Ірпінська поліція одразу затримала кривдника

Деякі штрихи до морального портрету затриманого. На запитання чому він вирішив пограбувати дитину, а не дорослого відповів, що не хоче, аби його закопали. За словами грабіжника, у нього немає дітей. Правоохоронці запитали, якби були в нього діти і хтось так само, як він вчинив з його дитиною, то щоб він зробив з кривдником? «Убив би», – відповів затриманий грабіжник.

Словом, добре, що все так закінчилося, хоча звісно, випало понервувати хлопцеві та його родичам. Відтак, сім’я хлопчика висловлює велику вдячність патрульним Ірпінської поліції за оперативне затримання грабіжника, а також інспекторам з ювенальної превенції, які надали першу психологічну допомогу потерпілому школяру у цій складній ситуації.

 

Оксана ТЕМЧИНСЬКА

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Інші публікації на тему КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

One thought on “ГРАБІЖНИК ВІДІБРАВ У ДИТИНИ ПЛАНШЕТ

  1. Правильно малий зробив. І грабіжник не замерзне без житла і планшет повернувся. Все як слід. І навіть ірпінська поліція, як виявилося, працює.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *