Карплюк втрачає контроль над депутатами

Такий висновок випливає з сьогоднішньої ранкової 29-ї позачергової сесії Ірпіньради. Вона відбулася доволі швидкоплинно без міського голови Володимира Карплюка за головування секретаря Ірпіньради Юрія Денисенка.

Карплюк втрачає контроль над депутатами

Найважливіше питання сесії (власне, заради нього вона й скликалася) значилося під №3 із мало зрозумілим без додаткового пояснення формулюванням: «Про внесення змін в рішення Ірпінської міської ради від 15.09.2016 р. №1290-21-VII».

З протестів громадськості та виступів депутатів стало зрозуміло, що йдеться про наміри забудови заплави Ірпінь-річки паралельно до вулиці Озерної. Депутат Богдан Мельничук звернув увагу, що це землі сільськогосподарського призначення, які не входять до меж Ірпеня. І взагалі, зі слів Богдана Омеляновича йшлося про подолання вето міського голови, яке він сам наклав на попереднє рішення ради з приводу цих земель, а потім знову виніс на сесію за своєї відсутності, аби уникнути відповідальності. Депутат Марія Шевченко поцікавилася причиною виникнення «технічної помилки», внаслідок якої в проекті рішення додатково «намалювалися» ще 10 гектарів (у рішенні від 15.09.2016 йшлося про 15 га, а в сьогоднішньому – вже про 25 га).

Карплюк втрачає контроль над депутатами

Відтак, під вигуки громадськості та опозиційних і не дуже депутатів головуючий поставив цей проект рішення на голосування. Результати якого виявилися дуже дивними: 0 голосів «за», 3 – «ні», 16 – «утрималося», інші не голосували.

Карплюк втрачає контроль над депутатами Наступні питання порядку денного також проходили через одне. Денисенко похапцем ставив їх на голосування, швидко завершивши позачергову сесію. З усього було видно, що відсутній міський голова втрачає контроль над депутатами, які раніше були схильні підтримувати потрібні йому рішення.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *