КАРПЛЮК ВОРОГУЄ З ПОРОШЕНКОМ?

Подібна підозра виникла раніше. Схоже, як-то кажуть, пробігла «чорна  кішка» між нинішнім мером Ірпеня Володимиром Карплюком і Президентом України Петром Порошенком. Доречно зазначити – ще рік тому тоді ще просто громадський і політичний діяч Володимир Карплюк був керівником Ірпінського виборчого штабу тоді ще кандидата у президенти Петра Порошенка.

Близько місяця тому в Ірпені відкривали черговий парк, чекаючи у гості на цю урочистість главу держави. Та попри анонсований Карплюком можливий приїзд Президента, Петро Порошенко так і не завітав до нашого міста, минувши Приірпіння дорогою до Чорнобиля (на відзначення роковин катастрофи на ЧАЕС). За інформацією «Зорі Приірпіння», організацією цієї поїздки займався голова Київської ОДА Володимир Шандра.

Минулої суботи в Ірпені проходили Олімпійські Дні Київщини. На цю вагому спортивну подію прибув віце-президент НОК Валерій Борзов та голова КОДА Володимир Шандра. Проте, на цьому важливому не тільки для Ірпеня, а й усієї області заході чомусь (?) був відсутній міський голова Володимир Карплюк.

Сьогодні за ініціативи Блоку Петра Порошенка в Ірпені пройшов семінар «STOP корупції». З цієї нагоди учора в соціальній мережі «Фейсбук» було поширено анонімну листівку, в якій закликали ірпінчан пікетувати сьогодні цей семінар та завтра, 28 травня, перекривати дорогу на Київ біля Ірпіньводоканалу.

КАРПЛЮК ВОРОГУЄ З ПОРОШЕНКОМ?

Для обізнаних у сфері політтехнологій зрозуміло, що основний об’єкт впливу – перший пункт програми – тиск на Ірпінську організацію Блоку Петра Порошенка. Анонсоване перекривання дороги – це «замануха» для привернення уваги до цієї анонімної листівки про «увірваний терпець». Вочевидь, її автори й не збираються перекривати дорогу, так само, як і сьогодні пікетувати згаданий семінар, який пройшов спокійно без анонсованого мітингу протесту.

Керівниця Ірпінської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»» Марія Шевченко дивується з цього приводу, не розуміючи, яке відношення мають заявлені анонімними протестантами вимоги до очолюваного нею партійного осередку загалом та семінару «STOP корупції» зокрема.

Цю незрозумілу ситуацію прояснює той факт, що у групах «Фейсбуку» інформацію з листівки про сьогоднішнє пікетування та завтрашнє перекривання дороги поширювали та обговорювали люди, наближені до Карплюка.

КАРПЛЮК ВОРОГУЄ З ПОРОШЕНКОМ?

Самого міського голову Марія Шевченко також запросила на цей семінар. Проте, його не було ні на семінарі, ні у робочому кабінеті, де він мав проводити традиційний для середи прийом громадян (замість нього приймав людей перший заступник Микола Головкевич). Одні кажуть, що Карплюк прихворів, інші – що вирішив ігнорувати згаданий захід.

КАРПЛЮК ВОРОГУЄ З ПОРОШЕНКОМ?

У будь-якому разі з огляду на всі вище згадані факти виникає закономірне питання, винесене в заголовок цієї публікації: Карплюк ворогує з Порошенком? Якщо так, то чому? Можливо, на ці питання надасть відповідь сам міський голова Ірпеня?

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

2 thoughts on “КАРПЛЮК ВОРОГУЄ З ПОРОШЕНКОМ?

  1. Когда автор статьи сделал вывод что Карпелюк причастен к листовкам, его не смутило что в листовке обвиняют Мерию в участии в коррупционной схеме «Забудовник – РЕМ – Мерія»?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *