КАРПЛЮК ПОДАСТЬ У ВІДСТАВКУ!

Про це мер Ірпеня написав на своїй сторінці у соціальній мережі «Фесйбук», пообіцявши скласти свої повноваження 2 серпня 2018 року – на свій день народження. Такий от подарунок вирішив зробити Карплюк Ірпеню.

Сьогодні, 24 липня, він ще вів засідання виконкому в доволі посередньому настрої. Буквально в цей час з’явилося повідомлення-анонс його відставки.

КАРПЛЮК ПОДАСТЬ У ВІДСТАВКУ!

Карплюк мотивував своє рішення бажанням взяти участь у виборах до Верховної Ради, які мають відбутися аж через рік, якщо не призначать дочасних виборів.

Натомість аналітики пов’язують таке рішення Карплюка недавньою зміною прокурора Київської області. Замість досить лояльного для нього Чібісова цю посаду обійняв Киричук, який може дати хід раніше заведеним кримінальним справам на Карплюка та його оточення.

Такою «несподіваною» відставкою Карплюк фактично намагається зняти із себе відповідальність, зраджуючи своїх соратників, колег і виборців, які мали необачність за нього голосувати.

У будь-якому разі мету Громадського Руху «Ірпінь проти Карплюка і “Нових облич”» можна вважати здійсненою наполовину. Адже «Нові обличчя» допоки що залишаються при владі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *