Ірпінський виконком без Літвинова і Даніша

На сьогоднішньому ранковому засіданні виконавчого комітету Ірпінської ради не було чергового тимчасового «в. о. міського голови» Ірпеня Андрія Літвинова. Вів засідання перший заступник мера Олександр Маркушин, сказавши присутнім, що Літвинов відсутній через «нараду в області».

Також не було на звітному засіданні Сергія Даніша із Коцюбинського. Хоча раніше він майже завжди відвідував зібрання Ірпінського виконкому. Його відсутність можна пояснити задекларованим учора курсом Коцюбинського на відокремлення від Ірпеня і створення своєї ОТГ.

Варто згадати, що раніше Ірпінський виконком перестала відвідувати Лариса Федорук з Ворзеля, а чотири місяці тому Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко заявив про свій вихід зі складу виконавчого комітету через незгоду із політикою ірпінської влади відносно Гостомеля.

Взагалі на звітному засіданні з очільників сіл, які начебто зібралися приєднуватися до Ірпеня, був присутнім лише Андрій Помазан із Михайлівки-Рубежівки.

З-поміж питань порядку денного найцікавішими видалися оголошення про святкування Колодія 29 лютого та затвердження проектно-кошторисних документацій КП «Ірпіньжитлоінвестбуду». Дивіться відео їхнього затвердження:

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому Ірпіньради

Ніна КОСТЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *