Ірпінський художник Олег Огнівець: «Малюю все своє життя….»

В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка робіт художника Олега Огнівця. В експозиції чимало захоплюючих картин. Переважають краєвиди – нашого Приірпіння й не тільки.

Презентуючи автора, директор музею Анатолій Зборовський розповів житейську історію, як один чоловік говорив, що у нього вдома на стіні картина Олега Огнівця рятує від смутку, надає духовної наснаги. «А скільки таких картин Олега Васильовича в різних оселях?! Скільком людям вони приносять радість і втіху?!», – кидав риторичні запитання оповідач.

Сам Олег Огнівець розповів, що малює все своє свідоме життя – вже майже 70 років. «Як горобець не може не цвірінькати – так і я не можу, щоб не малювати», – говорить про себе художник.

Він не полишав цю основну справу свого життя, де б не жив, і скрізь, де працював. Звісно, таке захоплення улюбленою справою було б неможливим без підтримки його музи-натхненниці – Марини Огнівець, з якою вони прожили у шлюбів вже 48 років. Тож чимало теплих слів було висловлено й пані Марині на урочистому відкритті художньої виставки її чоловіка.

Про творчість художника можна багато розказувати, але краще один раз побачити, завітавши до Ірпінського історико-краєзнавчого музею, де наразі триває виставка робіт Олега Огнівця.

 

До уваги читачів фотомиттєвості відкриття виставки:

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *