Ірпінське студентство на дискотеці в Баланівці

Дискотека в «Чотири леви»На цьому тижні на дискотеці в БК «Чотири леви» відпочиває від вимотуючих студентських буднів Ірпінський економічний коледж та Національний університет ДПСУ.
Цього разу дискотека студентська і триває до 00 годин, а розважає всіх DJ Merik. Звичайно і місцевих вже другий день збирається не мало.
В програмі відпочинку, як завжди, передбачено море задоволення і позитиву, який накриває не питаючи.

Фото дивіться ТУТ.

Як завжди працює безкоштовний безалкогольний бар.
Перевагою таких студентських дискотек є рекламна складова, адже поряд з відпочинком студентів, ВНЗ формує думку про себе для потенційних абітурієнтів, про навчальний заклад, який організовує не тільки навчальний процес, але і дозвілля своїх студентів. Крім того, вони намагаються висвітлювати такі заходи в пресі та Інтернеті, що в свою чергу, є рекламою вузу. Таким чином, досягається відразу 3 мети: відпочинок, реклама, формування іміджу. Часом на дискотеках з’являється кохання. Зав’язуються дружні стосунки.

Як і скрізь у світі дискотеки викликають суперечливу реакцію суспільства. З одного боку, вони допомагають молоді реалізувати себе. З іншого боку, вони негативно впливають на розвиток індивіда, руйнуючи його цінності і завдаючи шкоди здоров’ю. Така думка має право на існування, але це скоріше стосується комерційних дискотек і клубів з алкоголем, тютюновими хмарами і всілякими, не завжди моральними, розвагами.
Дискотека в БК «Чотири леви» – це місце, де молодь відпочиває, спілкується, танцює. Різні конкурси сприяють новим знайомствам і підвищенню комунікабельності. Це місце зустрічей поза роботою чи навчанням. Сюди ходять і діти і дорослі, а організатори постійно продумують шляхи вдосконалення та розвитку для того, щоб молодь могла гідно провести свій вільний час.

Надія ФЕДЦОВА

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *