Ірпінчанин у горщиках вирощував коноплю!

Ірпінчанин у горщиках вирощував коноплю!Прокуратурою міста Ірпеня здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно мешканця міста Ірпінь, який в гаражному приміщенні виростив 18 кущів коноплі.

Встановлено, що ірпінчанин, в січні 2015 року, не маючи на те спеціального дозволу, придбав насіння рослин виду коноплі та посадив їх в садові горщики у тимчасовий ґрунт в підвальному приміщенні гаражу, з метою їх вирощування.

Після чого зловмисник підживлював добривами, поливав та створював сприятливі кліматичні умови для росту рослин, тобто таким чином вирощував їх.

Правоохоронцями правопорушника затримано та в подальшому повідомлено про підозру про вчинення кримінального правопорушення.

На підставі зібраних під час досудового розслідування доказів, в ході судового розгляду обвинувачений визнав вину у повному обсязі.

Обвинувальний акт стосовно особи направлено до суду ч. 1 ст. 310 КК України – незаконний посів та незаконне вирощування конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Джерело: Прокуратура Ірпеня

2 thoughts on “Ірпінчанин у горщиках вирощував коноплю!

 1. Це вони наркомани –
  Холодніє душа,
  У широких кишенях
  Схована анаша.

  Вони тата і маму
  Слухати не хотять
  По таємних підвалах
  З наркоманками сплять…

 2. Я би тих наркоманів
  Вивів всіх до ноги.
  Дав їм кайла у руки,
  По спині – батоги!

  Нехай людям нормальним
  Смак життя не псують.
  Зі своїм штучним кайфом
  Лиш формально живуть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *