ІРПІНЬ ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Багатолюдно було в Ірпінському парку на вулиці Героїв, де 23-го травня відзначили День Героїв України. Це свято вже має понад 70-річну історію, і повинно відзначатися на державному рівні, оскільки воно покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

На урочистих заходах в Ірпені поминальну літургію за всіма загиблими Героями відслужив отець Мирослав Латинник.

Краєзнавець Анатолій Зборовський розповів про історію меморіалу, біля якого відбулися урочисті події. Пам’ятник встановлено на місці загиблих у Другій Світовій війні. Восени 1943 року солдати тодішньої Червоної армії, серед яких було чимало українців, у цьому місці були фактично розстріляні фашистами, оскільки залишилися без патронів.

Козацький отаман Петро Шевчук, вшанувавши полеглих та живих Героїв України, висловив різку критику на адресу державної влади, яка допустила анексію Криму та війну на Донбасі.

Депутат Ірпіньради від цього округу Лаврентій Кухалейшвілі розповів про сучасну історію парку на вул. Героїв, який кілька років тому місцевій Громаді доводилося відстоювати від знищення забудовниками.

Ветеран АТО, депутат Київоблради Ігор Домбровський вручив похвальні грамоти жінкам-волонтеркам, які надають допомогу нашим фронтовикам на Сході України.

До Вашої уваги фотозвіт про відзначення в Ірпені Дня Героїв України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *